• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam odważnych i zwariowanych osob

Mężczyzna

BiNiedźwiadek

Cichy Podglądacz
Cześć!

Jesteś szalona/szalony?

Kochasz seks?

Nie wstydzisz się nagości, a uwielbiasz ją eksponować?

Lubisz wyzwania?

To właśnie do ciebie kieruję tą propozycję!

Szukam koleżanki/kolegi/pary do stałego układu na zasadach partnerskich polegającego na wspólnej zabawie i transmisji tej zabawy na seks kamerkach, oraz innych portalach jak OF. Oczywiście priorytetem dla mnie jest, aby pozostać na tych filmach i transmisjach anonimowym 😎



Jeśli tak samo jak ja uwielbiasz łączyć przyjemne z pożytecznym, to napisz do mnie na priv, a ja przedstawię ci mój pomysł, a ty podejmiesz decyzję, czy zechcesz spróbować, czy też nie 😉



Jedyne wymagania jakie mam to:

Śląsk

Wiek w przedziale 18-35

Jeśli chodzi o moją orientację, to jestem bisexualny zatem jeśli chodzi o osoby jakie szukam to kobieta/mężczyzna/para w dowolnej konfiguracji km, kk, mm

Jako iż chodzi o nagrywanie filmów, to dobrze by było, aby osoba, która się zgłosi nie bała się kamery 😉
 
Mężczyzna

Grzegorz12345

Seks Praktykant
Cześć!

Jesteś szalona/szalony?

Kochasz seks?

Nie wstydzisz się nagości, a uwielbiasz ją eksponować?

Lubisz wyzwania?

To właśnie do ciebie kieruję tą propozycję!

Szukam koleżanki/kolegi/pary do stałego układu na zasadach partnerskich polegającego na wspólnej zabawie i transmisji tej zabawy na seks kamerkach, oraz innych portalach jak OF. Oczywiście priorytetem dla mnie jest, aby pozostać na tych filmach i transmisjach anonimowym 😎



Jeśli tak samo jak ja uwielbiasz łączyć przyjemne z pożytecznym, to napisz do mnie na priv, a ja przedstawię ci mój pomysł, a ty podejmiesz decyzję, czy zechcesz spróbować, czy też nie 😉



Jedyne wymagania jakie mam to:

Śląsk

Wiek w przedziale 18-35

Jeśli chodzi o moją orientację, to jestem bisexualny zatem jeśli chodzi o osoby jakie szukam to kobieta/mężczyzna/para w dowolnej konfiguracji km, kk, mm

Jako iż chodzi o nagrywanie filmów, to dobrze by było, aby osoba, która się zgłosi nie bała się kamery 😉
Jestem zainteresowany. Grzegorzmarczak59@gmail.com.pl
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry