• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam Mężczyzny 😚

Kobieta

zuziiak

Cichy Podglądacz
Szukam tutaj prawdziwego faceta, który spotka się dyskretnie. Nie szukam żadnego sponsora. Po prostu zależy mi na zaspokojeniu potrzeb moich jak i Twoich. Mam własne mieszkanie. Wyglądam jak na zdjęciu. Na początku proszę o kontakt za pomocą portalu randkowego www.ruchacze.pl/zuza a potem wymienimy się numerami telefonu.

 

PanTak

Seks Praktykant
Szukam tutaj prawdziwego faceta, który spotka się dyskretnie. Nie szukam żadnego sponsora. Po prostu zależy mi na zaspokojeniu potrzeb moich jak i Twoich. Mam własne mieszkanie. Wyglądam jak na zdjęciu. Na początku proszę o kontakt za pomocą portalu randkowego www.ruchacze.pl/zuza a potem wymienimy się numerami telefonu.

Sorry nie mam czasu wchodzić na trefne linki.
Szukam Pani do trójkąta(patrz foto).
Jak coś to pisz na priv
(m=qVWUQ3VbeaAaGwObaaaa)(mh=rTqcfAxqXRxjOP-F)0.jpg
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Szukam tutaj prawdziwego faceta, który spotka się dyskretnie. Nie szukam żadnego sponsora. Po prostu zależy mi na zaspokojeniu potrzeb moich jak i Twoich. Mam własne mieszkanie. Wyglądam jak na zdjęciu. Na początku proszę o kontakt za pomocą portalu randkowego www.ruchacze.pl/zuza a potem wymienimy się numerami telefonu.

nie, nie wyglądasz tak jak na zdjęciu
swoją drogą to nawet ładna ta skandynwka, troche nie typowa
ile ci rzucają za reflinka i nawijanie na czacie??
2 zeta??
4 zeta??
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry