• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam koleżanki do wspólnych podbojów

Kobieta

seksoholiczka

Cichy Podglądacz
Cześć, mam na imię Joanna, mam 35 lat. Mąż- rogacz, bezdzietni. Jestem (zdiagnozowaną:) seksoholiczką, oddającą się nałogowi w kontrolowany sposób. Żyję w małżeństwie opartym na cuckoldzie, a w zasadzie kilku jego wariantach. Chciałabym poznać koleżankę, najchętniej również świadomą seksoholiczkę, do wspólnego udziału w maratonach seksualnych. Ze swojej strony oferuję wprowadzenie w świat bezpruderyjnego, bezpiecznego seksu bez limitów. Pogadamy?:)
 
Mężczyzna

Piter92

Cichy Podglądacz
Cześć, mam na imię Joanna, mam 35 lat. Mąż- rogacz, bezdzietni. Jestem (zdiagnozowaną:) seksoholiczką, oddającą się nałogowi w kontrolowany sposób. Żyję w małżeństwie opartym na cuckoldzie, a w zasadzie kilku jego wariantach. Chciałabym poznać koleżankę, najchętniej również świadomą seksoholiczkę, do wspólnego udziału w maratonach seksualnych. Ze swojej strony oferuję wprowadzenie w świat bezpruderyjnego, bezpiecznego seksu bez limitów. Pogadamy?:)
Hej. Proszę o priv
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Cześć, mam na imię Joanna, mam 35 lat. Mąż- rogacz, bezdzietni. Jestem (zdiagnozowaną:) seksoholiczką, oddającą się nałogowi w kontrolowany sposób. Żyję w małżeństwie opartym na cuckoldzie, a w zasadzie kilku jego wariantach. Chciałabym poznać koleżankę, najchętniej również świadomą seksoholiczkę, do wspólnego udziału w maratonach seksualnych. Ze swojej strony oferuję wprowadzenie w świat bezpruderyjnego, bezpiecznego seksu bez limitów. Pogadamy?:)
Brzmi absolutnie cudownie...
Szkoda, że szukasz tylko koleżanki, gdyś szukała kolegi, odezwij się proszę 😃
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry