• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sukienka, pończoszki i szpilki...

Kobieta

TylkoMy

Cichy Podglądacz
Mąż zaprosił mnie na kawę po pracy. Pojechałam w umówione miejsce. Kocham Go....
. .. szept do ucha w przy kawiarnia um stoliku - wiesz kochanie - dzisiaj nie mam majteczek..
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dobra, temat szeroki to można. Zestaw jak w temacie bardzo mi sie podoba i jest podniecający. Kto da wiecej:unsure::p
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
gf-16EC-VQmg-Ti3f_memy-po-meczu-polska-chile-664x0-nocrop.jpg
 
Kobieta

TylkoMy

Cichy Podglądacz
Panie, panowie.
Czy macie czasem tak (czy wasze żony), że wybieracie z garderoby cholernie seksownego rzeczy - nylonowe pończochy, pas do nich, polbiustonosz lub półgorset kozaki do połowy uda na wysokiej szpilce, i zapraszacie męża / partnera gdzieś na miasto? Na to tylko płaszczyk.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Panie, panowie.
Czy macie czasem tak (czy wasze żony), że wybieracie z garderoby cholernie seksownego rzeczy - nylonowe pończochy, pas do nich, polbiustonosz lub półgorset kozaki do połowy uda na wysokiej szpilce, i zapraszacie męża / partnera gdzieś na miasto? Na to tylko płaszczyk.
Gratki, dbasz o męża, a mąż o Ciebie. :)
 
Kobieta

TylkoMy

Cichy Podglądacz
Jest takie powiedzenie :" W tym cały jest ambaras aby dwoje chciało naraz".

Tak dbamy oboje o sferę erityczną w naszym związku. Jesteśmy po przejściach. Teraz wiemy oboje, co to miłość. Wiemy co to o seks.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry