• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stymulator prostaty

Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Cześć panowie a może i panie 😉 szukam i szukam, znaleźć nie mogę, może słabo szukam.
Szukam stymulatora prostaty bo czas zadbać o jej zdrowie 😁 wiek odpowiedni więc co mi tam.
Szukam czegoś cienkiego (dupa ciasna) i z wibracjami najlepiej na końcu tam gdzie mają być (czyli na prostacie ma się rozumieć). Ostatnio kupiłem ale o dupę roztrzaść, wchodzić to wchodzi ale wibracje przy jajkach a baterie to na pięć minut wystarczą. Ktoś coś poleci albo wie gdzie znaleźć?
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Nie wiem jaki masz masażer jeśli chodzi o kształt, wielkość, rodzaje wibracji, ale rzuć okiem w sieci na Svakom Vick Neo*. Źródło wibracji jest na obydwu końcówkach i ma akumulator, który wytrzymuje dobre 1,5h. Poczytaj opinie, ja na nich bazowałam, bo nie miałam zielonego pojęcia o masażerach. Ale okazały się trafne i zgodne z prawdą. No i M jest z niego zadowolony, ja też 😉 (+100 pkt do odlotu w trakcie 😁).

[*nie jest to post sponsorowany - nie jestem żadnym przedstawicielem handlowym, jak również nie mam nic wspólnego z producentem tychże maszyn 😁]
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Nie mam prostaty 😆 ale ten, który ją ma twierdzi, że ten model jest ok i jest wart swojej ceny.
Poczytajcie tylko te opinie, bo w paru miejscach pojawiło się coś o tym, że ten masażer jest za krótki. Kwestia totalnie indywidualna, znacie swoją anatomię Panowie, sami musicie ocenić. W przypadku mojego M jest dosłownie skrojony pod niego.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Aha, i argument o ciasnej dupie jest... sorry... z dupy 😆 Come on, nasze są chyba podobne, a nawet ciaśniejsze, a jednak jesteście w stanie się w nas zmieścić! "Jak się popieści..." 😉
To nie jest tak... ciasną od początku ma każdy... kwestia rozluźnienia... Mógłbym przytoczyć jeden czy dwa argumenty na ten temat, ale zleci się od groma fetyszystów. xD
Nie próbowałem nigdy tych zabaw, jednakże miałem propozycję masażu. Tudzież oswojenie się z tym jest ciężkie i na razie nie przychodzi nawet do głowy. ^^
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Cześć panowie a może i panie 😉 szukam i szukam, znaleźć nie mogę, może słabo szukam.
Szukam stymulatora prostaty bo czas zadbać o jej zdrowie 😁 wiek odpowiedni więc co mi tam.
Szukam czegoś cienkiego (dupa ciasna) i z wibracjami najlepiej na końcu tam gdzie mają być (czyli na prostacie ma się rozumieć). Ostatnio kupiłem ale o dupę roztrzaść, wchodzić to wchodzi ale wibracje przy jajkach a baterie to na pięć minut wystarczą. Ktoś coś poleci albo wie gdzie znaleźć?
Dobra o co chodzi z tym zdrowiem, jak dasz radę opisać będę wdzięczny trochę ciekawi mnie to. :p
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
No nie, Sosenko poważnie? Jak słowo daję, nie wiedziałam... 😱

😆😆😆😉
Dobra, inaczej... bo to wiąże się z tym co robimy codziennie... więc jakby nie patrzeć to trochę taki mit jeśli chodzi o luz w tamtym miejscu...

Gorzej jak ktoś tam ładuje naprawdę duży kaliber, aż wywala wszystko na wierzch... xD
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Matko z córko... Sosenka inaczej. Nigdy nie miałeś ciekawości żeby tam sobie coś włożyć? A jeśli chodzi o twoje pytanie na temat zdrowia prostaty to podobno regularne jej stymulowanie czy też masaż zmniejsza jakieś tam ryzyka i ogólnie coś poprawia. Ja po prostu byłem ciekawy, włożyłem sobie palec w dupe i poszukałem tej prostaty.... Po czasie, po iluś razach czasem jest mi to potrzebne 😉
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dobra zgłebię temat i jeśli już mam to zrobić to pierwszy raz z masażystką, która mi to proponowała wolę oddać się w profesjonalne ręce niż samemu próbować.
Co do tematu wkładania... wystarczy, że musi wyjść i być czyste. :D
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dobra zgłebię temat i jeśli już mam to zrobić to pierwszy raz z masażystką, która mi to proponowała wolę oddać się w profesjonalne ręce niż samemu próbować.
Co do tematu wkładania... wystarczy, że musi wyjść i być czyste. :D
Jak człowiek zasypia to głupoty pisze... chodzi mi o to, że nautralnie się roziąciąga i jakiś mały przedmiot czy inne skromne rzeczy nie zaburzą rozciągliwości. :D Chyba tak, nie wiem. Kto wie więcej łapka w górę. :p
 
Mężczyzna

Arczi92

Cichy Podglądacz
Dziś pierwszy raz użyłem tego typu zabawki. Co prawda bez żadnych wibracji, zwykły gumowy masażer prostaty z ringiem na penisa. Ciekawe doświadczenie. Doszedłem bardziej obficie. Chwilę później przyjechała teściowa, a ja dalej miałem to w tyłku 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry