• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Striptease w miejskim parku .

Kobieta

Tynka

Podrywacz
Dzień dobry ! Mam na imię Martyna ale wszyscy mówią do mnie Tynka. Pojęcia nie mam o pisaniu opowiadań. Wybrałam tę formę, bo mam ochotę na dłuższą wypowiedź. Jestem tu nowa i proszę o wyrozumiałość. Pozwólcie, że napiszę kilka słów o sobie. Jestem studentką, pracuję, mam 21 lat. Mam figurę typu "F" czyli jestem filigranową dziewczyną . Jestem niska, szczupła i wyglądam na kilka lat mniej aniżeli mam w rzeczywistości. Czasem prowadzi to do zabawnych sytuacji.
Do niedawna byłam strasznie wstydliwa. W sumie to nie wiem, czy to ja taka byłam czy "wdrukowała" mi takie myślenie moja mama. Kiedy miałam 10 lat, to zdarzyło się, że na klatce schodowej pokazałam cipkę chłopakowi z sąsiedztwa. Miałam pecha i mama mnie na tym przyłapała. Nie dość że dostałam w skórę, to jeszcze przez kilka dni nazywała mnie nierządnicą, choć ja nie bardzo wiedziałam , co to jest. Dla mamy wszystko było grzechem. Od pewnego czasu zmieniłam się i pokazywanie się nago jest dla mnie przyjemnością . Stałam się taką zakonspirowaną ekshibicjonistką. Oczywiście nie ganiam po parku za wystraszonymi facetami i nie rozchylam płaszcza , aby zobaczyli mnie nago. No ale jak jakiś przypadkowo na mnie zerknie, to jest to miłe.
Od dłuższego czasu miałam taką fantazję erotyczną, że kilku mężczyzn ogląda mnie nago. Tylko tyle. Żadnego seksu. Wyobrażałam sobie co najwyżej, że pozwalam im , aby dotykali moje piersi i miejsce intymne.
W jakiś gorący lipcowy poniedziałek miałam wolne, bo pracowałam w niedzielę. Chłopak poszedł do pracy a ja wsiadłam na rower . Najpierw pojechałam do paczkomatu po paczkę z nowym kostiumem do opalania, który kupił mi mój chłopak a potem do parku. Miałam tam świetną miejscówkę do opalania. Była to łąka w pobliżu ogrodzenia miejskiego stadionu. Fajne miejsce. Przy ogrodzeniu rosło trochę drzew i krzaków. Był cień a w ostateczności można tam też było zrobić siku. Wlazłam w te krzaki, aby przebrać się w nowy kostium . Był cudny ale rozpaczliwie malutki. Składał się z trzech niewielkich zielonych trójkącików. Dwa górne z biedą zasłaniały brodawki sutkowe i ich otoczki . Góra była wiązana na karku i plecach na dwie kokardki. Nieco większy dolny trójkącik zakrywał wzgórek łonowy i cipkę , aby dalej przejść w wąski sznureczek. Te minimajtusie były wiązane na bokach na kokardki. O ile od przodu ten kostium coś tam jeszcze zasłaniał , to od tyłu praktycznie byłam goła. Krzyżowało się tam tylko kilka sznureczków zawiązanych na kokardki. Nie miałam jednak wyboru. Ciuchy , w których przyjechałam na rowerze były niemile wilgotne od potu. Rozejrzałam się dookoła. W zasięgu wzroku nikogo nie było. Pomyślałam, że w poniedziałkowe przedpołudnie tak to zostanie i nikt się tam nie pojawi. Rozłożyłam się wygodnie na kocyku.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
No ale ja to zawsze muszę mieć życiowego pecha. Nie minął kwadrans i na rowerach przyjechało dwóch młodych mężczyzn. Zatrzymali się w pobliżu mnie i zapytali, czy nie będzie mi przeszkadzało, jak się tu rozłożą. Oczywiście, że mi to przeszkadzało. Tyle wolnego miejsca dookoła. No ale co miałam powiedzieć. Zgodziłam się. Za chwilę leżeli już obaj na wielkim kocu raptem ze 3 metry ode mnie. Oczywiści wkrótce zaczęli nawijać. Chcieli się , jak najwięcej o mnie dowiedzieć a przede wszystkim, czy mam już 15 lat. Oj ! Chyba mieli wobec mnie jakieś niecne zamiary. Jak im powiedziałam , że mam 21 lat, to mi nie uwierzyli. No to dla świętego spokoju zapewniłam ich, że właśnie skończyłam pierwszą klasę liceum. Oni sami byli świeżo po maturze . Jeden miał na imię Michał a drugi Marcin. Przez następne dwie godziny przekomarzaliśmy się na różne tematy ale dla nich najważniejszą sprawą było nakłonienie mnie do opalania toples. Ewidentnie chcieli zobaczyć moje cycki . Świetnie się bawiłam. Przynajmniej nie było nudno a chłopcy ewidentnie nie stanowili zagrożenia. Byli grzeczni no i dość nieporadni. Wyglądali na dwóch prawiczków. Takie dwie fajtułapy.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Wtedy przypomniało mi się o mojej fantazji . Położyłam się na brzuszku i poprosiłam ich, aby posmarowali mnie od tyłu balsamem do opalania. Pozwolę sobie przypomnieć, że od tyłu byłam właściwie zupełnie naga i na moim ciele krzyżowało się tylko kilka sznureczków powiązanych na kokardki. Chłopcy oniemieli z wrażenia a potem nie wiele brakowało , aby się pozabijali , bo jeden wyszarpywał z rąk drugiemu butelkę z balsamem do opalania. Musiałam zaprowadzić porządek. Zarządziłam , że ma być spokój i że Michał smaruje mnie od szyi w dół a Marcin od stópek w górę. Tak też się stało i zabrali się obaj do roboty. Poczułam na swoim ciele cztery dłonie - wprawdzie niezbyt wprawne ale chętne i pełne zapału. Ten masaż był dla mnie bardzo przyjemny. Poczułam motyle w brzuchu i wilgoć w moich kusych majtkach. Po chwili dłonie Marcina i Michała spotkały się na mojej pupie - cztery pracowite dłonie jednocześnie. Byłam już wtedy bardzo podniecona. No i coś się stało. Dłonie chłopców zamarły a potem poczułam jak jednocześnie, ktoś rozwiązuje wszystkie cztery kokardki kostiumu ( myślę, że dogadali się jakoś na migi ) i on ze mnie opada. Oj ! Tego było zbyt wiele . Zerwałam się na równe nogi i wydarłam na chłopców. Byłam zupełnie naga i zdaje się, że o to im właśnie chodziło. Chwyciłam swój koczyk i nim się zakryłam. Nie wiem, czym by się to skończyło ale w pobliżu był na szczęście starszy pan z pieskiem na spacerze. Marcin i Michał złapali swój koc , wsiedli na rowery i po prostu zwiali. A ja cóż ! Za chwilę się uspokoiłam i pomyślałam sobie, że zrealizowała się moja fantazja , nic złego się nie stało a nawet momentami przyjemnie było.
 
Mężczyzna

Marsowy 42

Cichy Podglądacz
Czytając, przeniosłem się w myślach na tą letnią łąkę i podziwiałem Twoje wdzięki. Świetnie napisane!
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Czy ktoś chodzi na Termy Krakowskie na stadionie miejskim? Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry