• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

| SPRZEDAM | Rajstopy cienkie idealne do zabaw wszelakich

Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Sylwestrowe porządki. Zapomniana komoda, a skrywała trochę skarbów, więc nim trafią do kosza na śmieci pytam, bo może komuś się rajstopy przydadzą do tego czy owego :) ? Oczywiście każda para noszona i z niewielkim defektem w postaci oczka (najczęściej pojedyncze oczko lecące wzdłuż nogi itp). Rajstopy z mojej standardowej kolekcji (jakieś Falke, Fiore, Kunert, Sesto Senso, pewnie jakieś Gatty czy Adriana). Ogólnie wszystkie w rozmiarze 3, bardzo cienkie (6den, 8den, najgrubsze to 12 czy 15den) matowe, półmatowe, połyskujące, pudrowe. mniej więcej pół na pół cielistych jasnych i czarnych, jakieś szare, czekoladowe, antracyt). Czarne nylony do pasa mogę dorzucić ze szwem, jakieś wzorzyste których nie noszę, czy pończochy różne. Pewnie z 15 czy 20 par będzie. Mogę im zrobić wspólną kąpiel w pralce albo i nie. Sprzedam tylko i wyłącznie całość jak leci. Jeśli to 20 par z dodatkami to sądzę, że 250-300 zł byłoby kwotą absolutnie minimalną od której zaczynam słuchać. Gdyby ktoś był zainteresowany wzbogaceniem swojej kolekcji o fantastyczne jakościowo cieniuteńkie firmowe rajstopy to proszę o info. Idealnie się nadadzą i spokojnie przyjmą wszelkie ilości waszych płynów :). Jak coś to PW.

Poniżej dla zainteresowanych do zerknięcia różne z mojej oferty na moich nogach. Można je śmiało naciągać nie tylko na nogi - nie obrażają się.
zdjęcia w rajstopach
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry