• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sposoby masturbacji

Szarka

Erotoman
Przeczytałam, cały ten długaśny teks o marzeniach "nieznanego" faceta... i wiecie co ? nie obrzydziło mnie to, może dlatego, że to tylko wyobrażenia, co innego fantazja, a co innego real. Pewnie bym tego nigdy w życiu nie zrobiła ( czególnie jeżeli chodzi o sex i moczenie się lub oddawanie stolca - OBRZYDLISTWO ) ale reszta hmm, mnie to zairytowało nie powiem, myślę, że jest więcej osób, które ten tekst mógł podniecić ale się nie przyznają, bo co powie reszta ?
 

Blue Eyed

Cichy Podglądacz
Mnie ten tekst strasznie podniecił... Od razu zesrałem się na klawiaturę i obsikałem monitor... prąd mnie pierdalnął w huja i wtedy doznałem wytrysku że hej. :lol:

Hehe, oczywiście żartuję.
Obsikałem skaner.

:lol:

A tak serio to ludzie mają fantazję...co nie? :)
 

glonojad

Cichy Podglądacz
kolega pyta powaznie a Wy sie nabijacie :?
zrob to tak: usiądz wygodnie, zrelaksuj sie. jako że kazdy stosunek powinien zaczac sie od gry wstepnej zacznij sie całowac po ręce, zacznij ją lizac. zwilż palec i dotykaj nim sutków (no chyba że dosiegniej do nich językiem). złącz ze soba palec wskazujący i srodkowy i zacznij lizac przerwe miedzy nimi (cos na kształt minety). prawą ręką owiń "małego" i wyobraz sobie, że to goraca cipeczka. reszta to już formalnośc :twisted: oczywiscie cały czas mozesz szeptac sobie jakies czułe słówka



:lol:
 

glonojad

Cichy Podglądacz
oczywiscie możesz rozpalic ogień w kominku, kupić wino, czekoladki i różyczke
(dziewczyny lecą na takie bajery wiec "Reni Rączkowskiej" pewnie tez sie spodoba)

:unsure:
 

Endrju

Nowicjusz
Blue Eyed napisał:
Mnie ten tekst strasznie podniecił... Od razu zesrałem się na klawiaturę i obsikałem monitor... prąd mnie pierdalnął w huja i wtedy doznałem wytrysku że hej. :lol:

Hehe, oczywiście żartuję.
Obsikałem skaner.

:lol:

A tak serio to ludzie mają fantazję...co nie? :)

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

DOOOOOOOOBREEEEEEEEEEEEE DOOOOOOOOBREEEEEE !!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Mirela

Seks Praktykant
glonojad napisał:
oczywiscie możesz rozpalic ogień w kominku, kupić wino, czekoladki i różyczke
(dziewczyny lecą na takie bajery wiec "Reni Rączkowskiej" pewnie tez sie spodoba)

:unsure:


:oops: blagam Ty tak na serio??? ..... :rotfl: :> :lol: :unsure: :huh:
 

glonojad

Cichy Podglądacz
tak sobie jeszcze pomyslałem o MASAŻU PROSTATY :twisted:
robi sie to wkładając palec w tyłek i drazniąc gruczoł (coś na zasadzie punktu "G" ?)
poszukaj dokładnie, jak to sie robi. ja sie jeszcze na to nie moge zdecydowac , wole "klasyczną" i nie tak zaawansowaną masturbacje



:lol: :lol: :wink:
 

Curtis

Cichy Podglądacz
Pieter ty musisz byc chory albo tak zboczony jestes...
Pozniej sie dziwią ze jakis nastolatek zgwalcil wlasna siostre... :eek:
 

Killer

Cichy Podglądacz
Pieter jestem tolerancyjny w sferze seksu, ale tym mnie obrzydziłeś. Mam nadzieje, że to jaja. Jak nie to coś z tobą nie tak. :/
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry