• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ślub z miłości czy bez?

Status
Zamknięty.

sii

Biegły Uwodziciel
jasne ze nie ma jak para nie ma slubu a bardzo ise kocha to co ? to znaczy ze to nie milosc ? a jak inni maja slub to co ze juz sie bardziej kochaja ? slub nic nie znaczy milosc to uczucie i nie nalezy go z tym laczyc :F
 

gonia

Erotoman
chodzi mi o to ze wychodzi sie za maz przewaznie z miłosci wiec slub i miłosc ma jednak cos wspolnego czyz nie?
 

sii

Biegły Uwodziciel
dawanie misia z milosci tez ma cos wposlnego..siedzenie obok siebie tez :shock:
 

gonia

Erotoman
ok rozumiem wiec ze jak bedziesz sie zenil to tylko dlatego "bo tak"
w ogole o co ci chodzi z misiem pierdolisz jakies głupoty
 

gonia

Erotoman
sii troszke myli pojecia i nei zna ich znaczenia ale coz bywa
moze chodzi mu o to zeby wziasc slub z misiem :lol: :lol:
sii smieszny jestes
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Ja się póki co trochę boje ślubów, wszak jestem jeszcze młody i w ogóle :) A to wszystko takie sformalizowane, jeszcze jakieś intercyzy...brr
Chyba jeszcze do tego nie dorosłem :p

Ale respect dla wszystkich małżeństw które są n-lat ze sobą. :)
 

sii

Biegły Uwodziciel
poprostu napisalem ze slub to slub a milosc to milosc

dawanie misia tez sie wiaze z milosciabo jak sie kogos kocha to sie daje prezenty i w takim samym stopniu to sie odnosi do slubu

co moze nie ma takich par co rzeczywiscie ich tylko slub laczy i nie ma zadnego uczucia ?
 

Szarka

Erotoman
sii napisał:
poprostu napisalem ze slub to slub a milosc to milosc ?

dziwne spostrzeżenie bo u mnie najpierw pojawiła się miłość i to własnie dzięki tej miłości wzięlismy ślub.

sii napisał:
dawanie misia tez sie wiaze z milosciabo jak sie kogos kocha to sie daje prezenty i w takim samym stopniu to sie odnosi do slubu ?

nie rozumiem tego zdania nic , a nic .... tzn,. że co, że miłość to dawanie prezentów ? dla mnie absurdalne .... druga część Twojego zdania, jest dla mnie kompletnie niezrozumiana


sii napisał:
co moze nie ma takich par co rzeczywiscie ich tylko slub laczy i nie ma zadnego uczucia ?

nie znam takich małżeństw, wszystkie, które znam brały ślub z miłości i tylko od nich zależy czy nadal będą tą miłość pielęgnować, ludzi, którzy by wzięłi ślub bez miłości nie znam.
 

gonia

Erotoman
jedyne co moge napsiac to to że zgadzam sie w zupełnosci z Szarka
a sii rowniez nie rozumiem on chyba po jakiemus innemu pisze ;)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Wydaje mis ie ze sii chodizlo o to ze w niektorych malzenstwach milosc wygasla, i jedynym co laczy tych ludzi sa jakies prezenty ktore sobie daja zeby zachowac jakas tam otoczke. Aczkolwiek moglem cos zle zrozumiec :huh:
 

sii

Biegły Uwodziciel
nie . chodzi mi o to ze bardzo duza liczba malzenstw wziela slub z np tzw przymusu w zwiazku z rosnacym brzuszkiem np . nie wydaje mi sie zeby w takiej sytuacji branie slubu odnosilo sie do milosci - tutaj jest to raczej jakis przymus

nie rozumiem czemu ludzie mysla ze slub zawsze sie z tym wiaze . szczerze mowiac mi to lezy czy mam brac slub z moja Dziewczyna czy tez nie . jak Ja kocham a Ona mnie to ze slubem czy bez bedziemy razem zawsze. dlatego nie rozumiem do konca waszego punktu widzenia .... przeciez nie napisalem ze malzenstwa sie nie kochaja - chodzi tylko o to ze rownoczesnie dobrze mozna wziasc slub z innyhc powodow i wcale takich ludzi nie jest malo - pieniadze , nacisk ze strony rodziny, itp . i nie zaprzeczajcie ze takich ludzi nie ma a moze jeszcze ze nie bylo .

a co do misia ( :p ) to nie wiem czego nie rozumiecie - gonia napisala ze slub wiaze sie z miloscia. no ok a ja napisalem ze dawanie prezentow tez sie z nia wiaze - ( nie napisalem ze milosc to dawanie prezentow tylko ze sie z nia wiaze ) . no nie tak jest ? kochasz kogos - bierzesz z nim slub .
kochasz kogos dajesz mu prezent . w obydwu przypadkach milosc moze istniec i bez slubu i bez prezentow . wiec nadal nie jestem taki przekonany ze slub zawsze sie do milosci odnosi :|
 

sii

Biegły Uwodziciel
wiesz tutaj to mozna by sie klucic ;x rozumiem ze nie popieraasz takiego dzialania ale dla niektorych to jest nie tylko niemadre dzialania ale z gory przemyslane....ile razyto sie widzi starszych panow z miliardami na koncie w otoczeniu 20 latek ^^ ?
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry