• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w samochodzie

Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
Generalnie lodzik w aucie spoko.
Jeżeli chodzi o sex to bywa ciężko z organizacją siebie i niewygodnie, chyba że robimy coś źle :p
Ale pod kątem emocji i dreszczyku podniecenia jest to na plus
 
Mężczyzna

Bart988

Cichy Podglądacz
Jak rzucisz kobietę na maskę i dopadniesz się jak dzik do żołędzi to może i szkoda 🙃 ale jak masz rozebraną kobietę na masce to raczej o tym ie myślisz ☺️
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Sex w samochodzie ..super sprawa 🙂dawno już nie miałem ,ale wrócił bym do tego z miłą chęcią. Pierwszy sex w aucie był w Tico..mój wzrost 186 cm trzeba było się nagimnastykować ,ale warto było🙂
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Generalnie lodzik w aucie spoko.
Jeżeli chodzi o sex to bywa ciężko z organizacją siebie i niewygodnie, chyba że robimy coś źle :p
Ale pod kątem emocji i dreszczyku podniecenia jest to na plus
jasne że spoko
szczególnie jak szyby zaparowane, autem trzęsie a tu w szybę puka niebieskie cóś, i salutując mówie:"dobry wieczór Państwu, co Państwo tutaj robią"...
no a co można robić o 23,40 na pustym parkingu pod ZOO.............
 
Mężczyzna

Zimorodek

Nowicjusz
Oczywiście, że można to robić w samochodzie ale jest niewygodnie i ciasno.
Gdy jest ciepło, to moja ulubiona pozycja jest taka, że drzwi auta otwarte i kobieta leży na brzuchu na siedzeniach, pupę ma na samej krawędzi fotela a ja jestem na zewnątrz i się do niej dobieram 😛
Na masce też fajnie ale po jeździe trzeba poczekać aż ostygnie, bo może być z tego pieczyste 🔥
 
Ostatnia edycja:
A

admadrpc01

Guest
Cześć, a ja się pochwalę, że dzisiaj zaliczyłem lodzika w samochodzie :) Koleżanka jak zwykle do końca z połyczkiem. Takie poranki to ja uwielbiam.
Pozazdrościć takiej koleżanki. Lodzik w aucie mega sprawa. Kiedyś jechalem autostradą z dziewczyna i ponad godzine macała mnie po jądrach i ssała mojego kutasa. Cudowna sprawa. Ja oczywiście między czasie w ramach możliwości masowalem jej delikatna i mokrą cipkę. Kilka razy powstrzymywałem się żeby nie skończyć. Pamiętam tą trasę...ohh piękne wspomnienia
 
Kobieta

Xandream

Seks Praktykant
2.png
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry