• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks ze starszą kobietą. Opinie, historie. Czy kręci was spora różnica wieku?

Mężczyzna

Astarek

Cichy Podglądacz
Witam, to mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was od dłuższego czasu ;)
Mam 32 lata, ale i generalnie lubię starsze kobiety. Największa różnica w wieku, to było kiedy ja miałem 20 lat, a kobietka 52 i w zasadzie to nie był seks jako taki, tylko obciąganko ;) No ale chyba się liczy :D
 
Mężczyzna

Haroldem

Cichy Podglądacz
Aż mi się zwariowana historia przypomniało jak pomogłem pewnej kobiecie wrócić do domu miasto obok i w zamian mnie zaprosiła do siebie.. Ja 24 lata, ona 48 lat. Lecz miała najlepsze ciałko jakie widziałem nago i naprawdę wiedziała co robic..Lecz później już się nie spotkaliśmy, raczej by ciężko było o jakakolwiek relacje. Joasia z Zabrze która uratowałem z 80 club 😁💪
 
Mężczyzna

Astarek

Cichy Podglądacz
W ostatni weekend byłem kierowcą na weselu i generalnie to tam poznałem tę kobietkę, ale nic nie było. Dzisiaj jak byłem rano w pracy, to dostałem smsa, że tu Basia i czy pamiętam ją z wesela i że mój numer dostała od pana młodego. No i że przy swoim mężu na weselu nie mogła nic więcej, ale że jej się wtedy spodobałem :D Coś tam popisaliśmy i koniec końców umówiliśmy się na kawę dzisiaj jak wrócę z pracy. No i długo to nie trwało, a już klęczała przede mną z moim kutasem w ustach :D Ma naprawdę ładne ciałko jak na ten wiek. Dzisiaj nie mogliśmy nic więcej, bo mówiła że mąż wraca o 17:30, ale pojutrze chyba jeszcze tam pojadę...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry