• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks ze starszą kobietą. Opinie, historie. Czy kręci was spora różnica wieku?

Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Jakoś nie wyobrażam sobie ciszy z dojrzałą kobietą, jest tyle tematów że nocy by nie starczyło:) więc dojrzałe proszę się nie bać nas młodych:) pragniemy was
ale nie naciągaj siebie do wszystkich innych, wyjątek owszem potwierdza regułę, ale nie znaczy że zmienia rzeczywistość.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
no widzisz i trzeba ograniczać krępujące milczenie bo nie ma wspólnego tematu, a ile można gadać o pogodzie
Z młodszymi też bywa krępujące milczenie, zwłaszcza jak jesteś introwertykiem. Jak natomiast dobierasz obiekty zainteresowań na zasadzie tylko wyglądu, krępujące milczenie jest częste, bo facet raczej nie pogada o kieckach czy paznokciach
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Mam 42 lata i zauważyłam że dużo młodych chłopaków pisze do mnie i chciało by się umówić to bardzo ciekawe jest i zastanawiające co taki 19 latek widzi w 40 letniej kobiecie
Jeśli przedstawiasz mu się tak, że przesyłasz mu to ściągnięte z internetu zdjęcie, to z pewnością widzi cycki :)
 
Mężczyzna

ZIPP:)

Cichy Podglądacz
Jak ktoś jest przyzwoity to będzie umiał rozmawiać nawet o paznokciach, spędzić ten czas miło. Dopiero potem można zdecydować się zakończyć znajomość jak nie ma tego "spoiwa". Być może ktoś to może zrozumieć jako fałszywe zachowanie, ale ja to rozumiem inaczej
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Z młodszymi też bywa krępujące milczenie, zwłaszcza jak jesteś introwertykiem. Jak natomiast dobierasz obiekty zainteresowań na zasadzie tylko wyglądu, krępujące milczenie jest częste, bo facet raczej nie pogada o kieckach czy paznokciach
Nie bądź sarkastyczny, znasz mnie na tyle, że wiesz, że na wygląd nie lecę. Gdyby tak nie było milczenie czy wyjście zaraz po nie było by większym problemem. A o paznokciach to oduczyłam się nawet pyta czy ładny kolor bo wiadomo faceci jak IBM rozróżniają tylko 16 kolorów a i to jest sukcesem.
 
Mężczyzna

ZIPP:)

Cichy Podglądacz
Sukcesem jest to czy facet wgl zauważy takie coś jak ładne paznokcie, zakręcony lok w inną stronę niż zwykle itp. Taka juz nasza natura haha
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Nie bądź sarkastyczny, znasz mnie na tyle, że wiesz, że na wygląd nie lecę. Gdyby tak nie było milczenie czy wyjście zaraz po nie było by większym problemem. A o paznokciach to oduczyłam się nawet pyta czy ładny kolor bo wiadomo faceci jak IBM rozróżniają tylko 16 kolorów a i to jest sukcesem.
Mówię o tym, jak faceci często dobierają swoje obiekty zainteresowań, to nie było nic o dobieraniu obiektów zainteresowań przez kobiety
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Jeśli przedstawiasz mu się tak, że przesyłasz mu to ściągnięte z internetu zdjęcie, to z pewnością widzi cycki :)
a jak się wysyłasz swoje a i tak lecą na cycki? :p
Problem w tym, że czasami nawet nie trzeba tego zdjęcia wysyłać a i tak lecą, jakby na czole mieć wypisane " Ci w moim wieku to nie wiedzą co to seks więc przeleć mnie". Choć po części to prawda.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
To wynika z tego, że ja nie jestem facetem, bo rozróżniam więcej kolorów. :)
W ogóle to czy malarze i rysownicy rozróżniający wiele barw nie są facetami?
wyjątki potwierdzające regułę
ale faktycznie ostatnio spotykam daltonistów (i to nie że banan to owoc nie kolor ale faktycznie ich nie widzą, choć ostatnio się zszokowałam jak gość powiedział że ładny amarantowy kolor)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Teraz już mnie nie kręci. Duża różnica wieku oznaczałaby, że pani musiałaby być niemal emerytką a o zadbane atrakcyjne kobiety w tym wieku trudno.
Co innego jak się ma te 20 lat, wówczas nawet i różnica 20 lat nie przeraża (przerobione...)
 
Mężczyzna

precel_84

Cichy Podglądacz
Teraz już mnie nie kręci. Duża różnica wieku oznaczałaby, że pani musiałaby być niemal emerytką a o zadbane atrakcyjne kobiety w tym wieku trudno.
Co innego jak się ma te 20 lat, wówczas nawet i różnica 20 lat nie przeraża (przerobione...)
A ja myślę że emerytki jeszcze też mają wiele do zaoferowania ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry