• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks - zamiana ról

oko

Cichy Podglądacz
B]Hard-kor w upojną noc - zamiana ról ...
Opowiem wam to , co faktycznie się zdarzyło
[/B]
Byłem i widziałem to jesienią ubiegłego roku.Gdy razem ze znajomymi , Pawłem , Tomkiem i Sylwią wybraliśmy się na klimaty "Big Bit i House"...
Klimat i atmosfera była odpowiednia, to dlatego że byliśmy w świetnym nastroju do wyluzowania się.W trakcie imprezy po naszym stoliku , przewalało się wszystko od piwa po drinki i ...No właśnie będąc wstanie niezłego upojenia, był "ON" przysiadł się do nas gość , luz, dobre gatki i aft-erek w jego chacie...
O 4 rano byliśmy u kolesia.I jak flesz , sceny i atmosfera błyskawicznie zmieniały się .Na oknach ciężkie ciemne firany, więc wtedy nie było możliwości zorientowania się , jaki jest czas...Ległem w pokoju na głębokim fotelu, zadymionym zielonymi oparami w śród bliskich, którzy byli przebrani ku mojemu zdziwieniu.Otóż dłuższą chwile przede mną , w tym pomieszczeniu był koleś ,właściciel chaty .Był po to by zapewnić im klimat, którego ja nie rozumiałem...
Siedząc w tedy na fotelu widziałem to............
Paweł był przebrany za kobietę, pończochy, peruka w dłoni trzymał penisa Tomka, który był blisko jego twarzy , nie blisko , on mu ssał tego kutasa.Sylwia będąc po miedzy nimi, klęczała w swoich czarnych kabaretkach, jedną dłonią rozchyliła soje uda, po to by paluszkami masturbować swoją cipkę,dróg dłonią trzymała się nogi Tomka, bo Ona też bawiła się jego kutasem, ssała mu kule i to nieźle.Tomek złapał ją gwałtownie za włosy odchylił jej twarz, plując w jej usta mówiąc .A teraz ssij mi kutas, suko.Sylwia nie dość że gwałtownie odepchnęła Pawła, biorąc całego kutasa do buzi, to chwilę później wyjęła go z ust , mówiąc w kierunku Piotrka, naćpałeś się , przegrałeś zakład , więc Tomek będzie pierdolić nas oboje...
Jeśli interesuje was ta historia, dajcie znać...
pozdrawiam was
OKO
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry