• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks z żoną w trójkącie z moim bratem

addariobach93

Cichy Podglądacz
Cześć. Moja żona jak ja wypytywałem zgodziła się by wziąć mojego brata do trójkąta ogólnie, ale najpierw muszę do tego jakoś doprowadzić...
Zorganizuje to tak, że w którąś sobotę bedziemy grać w jakieś karty czy coś. Pytanie jak doprowadzić do gry wstępnej, tak żeby nie zawstydzić i nie wypłoszyć żony ? Jakieś sugestie ? Dodam, że dwa lata temu byliśmy już z nim w takim układzie kilka razy, ale później robiliśmy dziecko, ciążą, płaczący niemowlak .. nie było okazji i teraz znów musimy zaczynać tą relacje na nowo
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Historia niezła, w takim razie nie powinniście mieć z tym problemu. Skoro jesteście tak otwarci samo Wam jakoś wyjdzie.
 
B

Basia

Guest
Jak juz coś bie raz było to raczej nie powinno coś ja sploszyc

No i po co coś kominowe skoro już to dawało rade
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

addariobach93

Cichy Podglądacz
Jak juz coś bie raz było to raczej nie powinno coś ja sploszyc

No i po co coś kominowe skoro już to dawało rade

Chodzi o to, że żona zgodziła się to robić żeby spełnić moja fantazje, nie z własnych chęci. Mniej więcej 5 razy doszło do trójkąta, a tylko raz naprawdę się otwarła, tak że nawet sama prowadziła zabawę, ale prócz tego to była spięta. Później mówiliśmy, że już koniec z tym, ale teraz znowu ją przekonywałem i jest w stanie to zrobić, ale jeśli dobrze to rozegram. Bo powiedzieć wprost żebyśmy szli poprostu to raczej się nie sprawdzi za pierwszym razem po tak długiej przerwie. Chce żeby czuła się cały czas komfortowo i właśnie nie wiem jak miało by się to zacząć. Siedzimy w trójkę przy stole grając w jakąś planszowke i zaczynam ja całować a brat siedzi obok, czy też ma się zblizyc do niej ? A jak ją to wypłoszy ? Bardzo mi zależy na tym i dlatego mam tyle wątpliwości
 
B

Basia

Guest
To raczej zaaranżować tak żeby zapomniała o bracie i żebyście zajęli się sobą a brat potem dołączył
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Zgodze się z autorem, fakt różni ludzie różne upodobania. Ale chyba do sexu we trójkę lepszy byłby ktoś obcy... nie uwazacie że to później komplikuje relacje? Że Twój brat za każdym razem nie patrzy neutralnie na Twoja żonę, tylko jako obiekt pożądania. Kazde spotkanie rodzinne może się kojarzyć z tym co robiliście razem a jednocześnie skraca dystans między bratem i żoną i faktycznie to może wymknąć się spod kontroli.
 

addariobach93

Cichy Podglądacz
Zgodze się z autorem, fakt różni ludzie różne upodobania. Ale chyba do sexu we trójkę lepszy byłby ktoś obcy... nie uwazacie że to później komplikuje relacje? Że Twój brat za każdym razem nie patrzy neutralnie na Twoja żonę, tylko jako obiekt pożądania. Kazde spotkanie rodzinne może się kojarzyć z tym co robiliście razem a jednocześnie skraca dystans między bratem i żoną i faktycznie to może wymknąć się spod kontroli.

To nie tak, moja żona uważa mojego brata za nie dojrzałego dzieciaka, nie przebywają razem prawie wgl, a podczas seksu nie ma rządnych innych relacji prócz samego seksu. Nie ma całowania, przytulania i namiętności . Jest tylko seks sam sobie
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
A ja tak zapytam , a Ty jesteś pewny tego? Masz tak , że lubisz patrzeć jak ktoś inny uprawia sex z Twoją żoną? Pytam z ciekawości nie po to by dogryźć...
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Ja mam 26, żona 25, a brat 23, więc młodszy. On nie narzeka, ale normalnie ten temat nie istnieje między nami prócz wtedy gdy się to dzieje. Gdy zauważyłem, że unika tego tematu, to przestałem o tym wspominać

Wiesz ja bym nie mogła się przełamać i zrobić to ze swoim szwagrem... Czyli macie to już za sobą? A nie uważasz , że to trochę przekraczanie pewnych granic... Dobrze Wam z tą świadomością? Jestem poprostu zaskoczona taka otwartością...
 

addariobach93

Cichy Podglądacz
Wiesz ja bym nie mogła się przełamać i zrobić to ze swoim szwagrem... Czyli macie to już za sobą? A nie uważasz , że to trochę przekraczanie pewnych granic... Dobrze Wam z tą świadomością? Jestem poprostu zaskoczona taka otwartością...

Mamy to już za sobą, ale to było ponad dwa lata temu w przeciągu pół roku wydarzyło się to kilka razy. Według mnie lepiej zrobić to z bratem, który jednocześnie jest moim najlepszym przyjacielem niż z obcą osobą. Nie wybierałem sobie takiej fantazji, ona sama się zrodziła. Osobiście wolał bym mieć coś prostego, ale nie mam na to wpływu niestety. Co do mojej żony, to ona się zgodziła tylko dlatego, żeby mnie zaspokoić, sama nie miała na to ochoty. Oczywiście w trakcie jej się spodobalo, bo to wiadomo , gdy człowiek już się podnieci... Ale nigdy nie była sama na to chętna. Normalnie też ten temat dla nas nie istnieje, więc wszystko jest tak jak by to się wgl nie wydarzyło
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Zapytam z ciekawości, jeżeli żona zgodziłaby się znów to powtórzyć, to miałbyś ochotę znów to zrobić ze swoim bratem?
Jeżeli twój brat sam zaproponowałby ponownie trójkąt to zgodziłbyś się?
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
To ja powiem tak skoro jest Wam z tym dobrze to spoczko... Spełniaj nie tylko swoje fantazje ale także i jej;) wiesz czego ona pragnie? A brat nie zakocham się? Trójkąt z drugą kobietą wchodzi w grę? Seria pytań od Rene hehe:D
 

addariobach93

Cichy Podglądacz
To ja powiem tak skoro jest Wam z tym dobrze to spoczko... Spełniaj nie tylko swoje fantazje ale także i jej;) wiesz czego ona pragnie? A brat nie zakocham się? Trójkąt z drugą kobietą wchodzi w grę? Seria pytań od Rene hehe:D

Moja żona nie ma jakiś specjalnych fantazji, jest w tym aspekcie moim przeciwieństwem. Brat się nie zakocha, podchodzi do tego tak jak ja, że to tylko seks no i sam spotyka się z jakimiś dziewczynami czasami, ale nie może znaleźć stałej partnerki. Z drugą dziewczyna raczej odpada, bo moja tego nie będzie chciała, ale jeśli by chciała to nie mam nic przeciwko, aczkolwiek w żadnym stopniu mi na tym nie zależy. Lubię o tym rozmawiać, więc możesz pytać o co tylko chcesz :)

- - - Zaktualizowano - - -

Zapytam z ciekawości, jeżeli żona zgodziłaby się znów to powtórzyć, to miałbyś ochotę znów to zrobić ze swoim bratem?
Jeżeli twój brat sam zaproponowałby ponownie trójkąt to zgodziłbyś się?

Jeśli żona by to zaproponowała to bym się zgodził i cieszył, że jednak się zgodza całkiem na takie zabawy od czasu do czasu. Jeśli brat, to bez znaczenia, bo tylko od żony zależy czy się zgodzi
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry