• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks z kobietami z ogłoszeń erotycznych - co o tym sądzicie?

Maxxi

Cichy Podglądacz
Ja póki co korzystałem z kilku, najlepsze były wilgotne-cipeczki. Nazwa wiele mówi - dziewczyny są bardzo wyuzdane, a rozmowy z nimi ostre. Mocno mi to działa na wyobraźnie ;) Lubię słyszeć głos tych dziewczyn.
 
Mężczyzna

Gray45

Cichy Podglądacz
Kto co lubi jest masę tego typu stron Roksati to wyjątkowy serwis erotyczny, który zaspokoi nawet najbardziej wymagającym. Dzięki niemu szybko znajdziesz kogoś o konkretnych oczekiwaniach i bez problemu umówisz się na spotkanie. Jeśli interesują was ogłoszenia towarzyskie i erotyczne to możecie sprawdzić ten portal.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Pytasz o płatne spotkania? Dawno skorzystane i to nie raz.
Takie spotkania mają tę zaletę, że jak dobrze rozeznasz temat (czyli nie idziesz na "sapera") to dostaniesz to co będziesz chciał.
Chcesz spotkanie w stylu GFE? Proszę bardzo. Chcesz ostro w gardło? Są takie co lubią. Chcesz mieć dowolną inną opcję? Szukasz cierpliwie i masz...

A jak nie pytasz o płatne, to moim zdaniem kwestia tego jak podejdziesz do tematu.
Po rozwodzie sam wrzuciłem ogłoszenie, ale nie w seks, ale w towarzyskie. Większość spotkań kończyła się seksem 🙃 Ale nieskromnie powiem, że językiem polskim posługuję się bardzo sprawnie i to się kobietom podoba. I mówię to co chciałyby usłyszeć, to robi większość pracy :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry