• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w gumce, a preejakulat

Mężczyzna

kris1

Cichy Podglądacz
Uprawiałem sex z koleżanką, oczywiście w prezerwatywie, natomiast skończyłem na jej brzuchu pod piersiami.
Prezerwatywa nie pękła( sprawdziłem poprzez nalanie wody, nic nie ciekło) i się nie zsunęła, a sama sperma, także nie dostała się do pochwy.
Natomiast mam obawy co do preejakulatu.
W momencie zakładania prezerwatywy poczułem na palcach coś mokrego, uznałem, że może być to woda, gdyż wcześniej przed stosunkiem się tam myłem.
Ale nie jestem tego pewny czy to była woda i czy, lub nie była to woda z preejakulat razem zmieszana lub sam preejakulat. Ciężko było to wyczuć poprzez przetarcie w ręku i nie jestem pewny czy chwilę po tym miałem rękę na kołdrze czy nie, ale dotknąłem ręką założonej już prezerwatywy, dodatkowo zanim udało się wejść w kobietę minęło może ok.1 minuty lub max. Do 3 minut.
Pytanie bardziej do Kobiet, które mogły mieć podobną sytuację i nie zaszły w ciążę.

Jaka jest szansa, że Koleżanka zaszła w ciążę?

Aha, druga kwestia.
Koleżanka dzisiaj mi oznajmila, że dni płodne skończyły się jej we Wtorek, A stosunek mieliśmy w okolicach 1-2 w nocy już w Środę.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Jak nie chce się wam pierniczyć z obliczaniem dni płodnych, niepłodnych, owulacji itd to są czułe komputery cyklu. Kobieta zaraz po obudzeniu wkłada końcówkę komputera do pochwy czekacie 1minutę i macie wynik w jakim jest stanie. Później gumka i... Miłej zabawy.
 
Mężczyzna

Delpiero

Cichy Podglądacz
Uprawiałem sex z koleżanką, oczywiście w prezerwatywie, natomiast skończyłem na jej brzuchu pod piersiami.
Prezerwatywa nie pękła( sprawdziłem poprzez nalanie wody, nic nie ciekło) i się nie zsunęła, a sama sperma, także nie dostała się do pochwy.
Natomiast mam obawy co do preejakulatu.
W momencie zakładania prezerwatywy poczułem na palcach coś mokrego, uznałem, że może być to woda, gdyż wcześniej przed stosunkiem się tam myłem.
Ale nie jestem tego pewny czy to była woda i czy, lub nie była to woda z preejakulat razem zmieszana lub sam preejakulat. Ciężko było to wyczuć poprzez przetarcie w ręku i nie jestem pewny czy chwilę po tym miałem rękę na kołdrze czy nie, ale dotknąłem ręką założonej już prezerwatywy, dodatkowo zanim udało się wejść w kobietę minęło może ok.1 minuty lub max. Do 3 minut.
Pytanie bardziej do Kobiet, które mogły mieć podobną sytuację i nie zaszły w ciążę.

Jaka jest szansa, że Koleżanka zaszła w ciążę?

Aha, druga kwestia.
Koleżanka dzisiaj mi oznajmila, że dni płodne skończyły się jej we Wtorek, A stosunek mieliśmy w okolicach 1-2 w nocy już w Środę.
Szansa jest tak naprawdę minimalna, żeby doszło do zapłodnienia musi się zgrać naprawdę wiele czynników, które z tego co opisałeś tutaj nie wystąpiły, więc nie masz się co przejmować 😁
 
Mężczyzna

pawelix

Nowicjusz
Skoro prezerwatywa była cała ,to jak się mogłeś spuścić na nią "pod piersi" . Sperma zostaje w prezerwatywie ,chyba że zdążyłeś zdjąć i w tym momencie był spust.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry