• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy, trójkąty, czworokąty Gang Bang, Bukake i inne... poszukiwania.

Mężczyzna

Mariachi

Cichy Podglądacz
Jestem 24 letnim studentem szukającym kobiety do relacji seks za seks - status matrymonialny nie gra dużej roli, gdyż poszukuję seks koleżanki i nie wchodzę w życie prywatne. Jestem mobilny, wysportowany (nie mięśniak, trzymam linię i dobrą kondycję ;) ), dlatego też w grę wchodzą województwa lubelskie, mazowieckie.
Myślę, że jestem dobrym materiałem na seks kolegę, czy nawet dyskretnego kochanka.
 
Mężczyzna

Elvis007

Cichy Podglądacz
Sex po 50.

Jesteśmy dojrzałym małżeństwem (obydwoje 50+ :))...mamy ochotę nawiązać kontakt z innymi małżeństwami w podobnym wieku w celu wspólnego spędzania czasu. Chodzi nie tylko o sex we czwórkę z ewentualną wymianą partnerów, ale też o wspólne golaskowanie w saunie, na plaży czy jachcie. Napiszcie co o tym sądzicie i czy ewentualnie ktoś jest chętny. Pozdrawiamy "Sex po 50...
Super pomysł, akurat z Wami by było co robic pewnie i przed i po :) pozdrawiam, tez 50 l
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry