• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Saunarium Sopot

Mężczyzna

carlitoos

Cichy Podglądacz
Cześć,

Piszę w związku z ostatnimi odwiedzinami w saunarium sopockiego Aqua Parku. Chodze tam regularnie, conajmniej raz w tygodniu i nie narzekam, jako heteroseksualny mężczyzna przeważnie spotykam tam kogoś, na kim fajnie by zawiesić wzrok. Jednak z szacunku i kultury w takim miejscu nie obczajam nikogo bezczelnie, jedynie ukradkiem, zresztą jak chyba każdy. Mniejsza, ostatnio miałem okazję spotkać tam młodą parę (sam jestem przed 30), ku mojemu zaskoczeniu dziewczyna była BARDZO otwarta, przechadzała się swobodnie po saunarium zakrywając jako tako jedynie krocze, które swobodnie odsłaniała wewnątrz sauny/łaźni. Była młoda, drobna i myślę, że poprawiła humor większości mężczyzn, którzy mieli okazję ją podziwiać. Chłopak zdawał się być niewzruszony lub podniecony tym faktem, co osobiście rozumiem.
Nawiązując do przytoczonej historii, jako że również jestem osobą, która lubi jak się na nią patrzy, ale nie koniecznie wyłącznie płeć męska. Może jest ktoś, kobieta, para która odwiedza to, albo inne w Trójmieście miejsce tego typu i nie ma nic przeciwko wzajemnemu obserwowaniu, a wręcz lubi to, zapraszam do kontaktu. Nic zobowiązującego, nie interesuje mnie głębsza znajomość, jedynie mam fantazję o spotkaniu na saunarium i pełnej swobodzie nagości i podglądania.
Pozdrowienia!
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry