• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Roznica wieku

Mężczyzna

Miglanc76

Cichy Podglądacz
Ja jestem z typu kobiet wycofanych, co to nigdy nie zagadują pierwsze, więc musiałabym trafić na takiego bardzo odważnego, co by mu się chciało wiele.
Dzięki za kciuki.
Witaj. Różnice wieku są fajne. Jak byłem młodszy to miałem fajne spotkanie z koleżanką z pracy o 20 lat starszą. Cośmy nawywijali to nasze. Byłem u niej na pożegnaniu emerytki. Mamy do siebie dalej duży szacunek i kurwiki w oczach.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Tak na prawdę sporo zależy od samej kobiety i to na ile pozwoli. Jeśli gość startuje i dostaje po łapkach to już od niego zależy czy chodzi tylko o seks czy daną "starszą" kobietę.
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Czy jak piszą do kobiety po 40 mężczyźni po 20, to oczywiście chodzi im zawsze o seks?
Nie zawsze. Sam będąc niespełna 20 latkiem miałem długi romans z +40latką. Kochałem ją naprawdę i byłem gotów związać się z nią i wystawić nas na światło dzienne jednak to ona spanikowała (lub jej chodziło tylko o seks🤔).
 
Kobieta

im a queen

Seks Praktykant
Sam będąc niespełna 20 latkiem miałem długi romans z +40latką...jednak to ona spanikowała ...
Też bym spanikowała, jeśli chodzi o twój wiek. A po drugie romanse z kimś dwa razy młodszym zawsze pachną desperacją i piątą opcją. Trzeba się szanować i być dla kogoś zawsze i wyłącznie pierwszą i jedyną opcją.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Czy desperacją lub jak to nazywasz piątą opcją. To zależy jak podchodzisz do życia, np. Ty jesteś Królową, ja gadającym drzewem a tutaj mamy Jebaniutkiego i do tego Wodniczkę, każdego nick zawsze na coś wskazuje. Czy romans ma polegać tylko na jednej rzeczy... to też zależy. Osobiście uważam, że(i tak jak wiele osób wskazywało) po pierwsze nie ranić drugiej osoby, a po drugie to jest zawsze zasmakowanie, albo czegoś nowego od starszej osoby lub wręcz odwrotnie przypomnienie sobie młodych lat i tego wigoru. :p
 
Kobieta

im a queen

Seks Praktykant
Czy desperacją lub jak to nazywasz piątą opcją. To zależy jak podchodzisz do życia, np. Ty jesteś Królową, ja gadającym drzewem a tutaj mamy Jebaniutkiego i do tego Wodniczkę, każdego nick zawsze na coś wskazuje. Czy romans ma polegać tylko na jednej rzeczy... to też zależy. Osobiście uważam, że(i tak jak wiele osób wskazywało) po pierwsze nie ranić drugiej osoby, a po drugie to jest zawsze zasmakowanie, albo czegoś nowego od starszej osoby lub wręcz odwrotnie przypomnienie sobie młodych lat i tego wigoru. :p
Dla mnie twoja wypowiedź jest nudna i nic nie wnosi do dyskusji.
Powtórzę się, romanse są dla desperatów, dla których zdrowy związek jest nieosiągalny, m.in. z uwagi na to, że ludzie nie przedstawiają sobą żadnych wartości i nie potrafią kochać. Wystarczy spojrzeć na portale erotyczne, pełne w 99% żonatych facetów, mężatek, swingersów, prawiczków, samotnych brzydali, alkoholików, rozwodników i tych w różnego rodzaju chorych relacjach. Wszyscy oni szukają niezobowiązującego seksu na boku, bo tylko po to żyją takie jałowe jednostki.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Wiesz nie wydaje mi się że była to jakakolwiek desperacja. A już napewno nie z mojej strony. Nie wiem jak z jej ale wydaje mi się że nie. To była akcja typu poznanie się w necie i spotkanie na przypadkowy seks. Trafiliśmy na siebie przypadkiem i coś chyba zaiskrzyło skoro wykluła się z tego taka relacja i to dosyć długotrwała. Natomiast jak przyszło do zadeklarowania się konkretnie ona nie potrafiła.
 
Kobieta

im a queen

Seks Praktykant
Wiesz nie wydaje mi się że była to jakakolwiek desperacja. A już napewno nie z mojej strony. Nie wiem jak z jej ale wydaje mi się że nie. To była akcja typu poznanie się w necie i spotkanie na przypadkowy seks. Trafiliśmy na siebie przypadkiem i coś chyba zaiskrzyło skoro wykluła się z tego taka relacja i to dosyć długotrwała. Natomiast jak przyszło do zadeklarowania się konkretnie ona nie potrafiła.
Po pierwsze, brak przecinków tak razi, że aż oślepia. Nie wiem skąd to się wzięło, że faceci nie potrafią używać znaków interpunkcyjnych. Chyba dlatego, że są statystystycznie gorzej wykształceni.
Po drugie, jak czytam, że spotkaliście się na przypadkowy seks z neta, to już wszystko jest jasne. Nikt normalny tak nie robi. Jak się można umówić z nie wiadomo kim, bez wiedzy jak wygląda naprawdę, jak pachnie, jak się ubiera, jak wysławia, jak zachowuje, czy jest jakimś zboczeńcem, patolem, chamem, na coś tak intymnego jak seks. Dla mnie to nie do pomyślenia. I jeszcze budować na takich chorych fundamentach relację. Ale wiem, że dla większosci ludzi to żaden problem.
Po trzecie, może po czasie, doszła do wniosku, że nie spełniasz jej wymagań, że jej się znudziłeś, że znalazła kogoś lepszego, w swoim wieku ustawionego w życiu, miała dość smarkacza, może masz nieciekawy charakter.
Po czwarte patrząc na sposób, w jaki się wypowiadasz, ja bym z tobą nawet na kawę nie poszła, a co dopiero do łóżka.
Po piąte, bez urazy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry