• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozmiar penisa, czy może być za duży? Do Pań

Halred

Erotoman
druga z pałą z 2 z przodu, ale zimnego, drętwego w łóżku, bez fantazji, pomysłów, chęci dania przyjemności drugiej osobie, w trakcie seksu tylko sprawia ból, z małym libido (tak że w sumie większość czasu jest taki pół flakowaty, to nie dojebka do niepełnej erekcji, bo takimi też da się zdziałać cuda xD, a na dodatek takiego, który po odwraca się plecami i zasypia
To tylko pokazuje jaki rozmiar jest ważny, że trzeba aż tyle złych cech żeby zrównoważyć kilka cm przewagi.
Jak chce się wypić pół litra, to po co kupować 0.5l jak można kupić 0.7 l i 0.2 wylać 😉
Słabo znam prawo, ale nie słyszałem jeszcze o nakazie wylewania alkoholu którego nie dało się rady wypić naraz. Podaj podstawę prawną, bo trochę się boję, kupiłem wczoraj 4 piwa, a wypiłem jedno, reszty nie wylałem tylko zostawiłem na później, co mi grozi?
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
jeden z małym penisem - jebaka długodystansowy, mistrz patelni, potrafiący dać orgazm za orgazmem, a między tym i tak grzać osobę do czerwoności, oraz sprawić, że zakrzywia się czasoprzestrzeń i noc mija jak sekunda, dającą poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i możliwość otworzenia się
Zakres długości jaki ja preferuję to 19-23 cm. Szukając na portalach partnera na układ oparty na seksie jasno pisałam czego szukam. Wybacz, ale jeśli potrzebuję czuć jak kutas dobija mnie tam głęboko, to takie średnie 12 cm tego mi nie da... I nie pomoże w tym wypadku to w czym jest mistrzem, bo ja zwyczajnie od minety nie dojdę. Znam siebie, od 10 roku życia odkrywałam jak sobie dać przyjemność. Mam takie akurat potrzeby, których lizanko jezykiem niestety nie zastąpi. I jeśli piszę jasno w ogłoszeniu że szukam takiego konkretnego kutasa, to uważam że to sprawę załatwia. Określam jasno warunki. Więc nie rozumiem wiadomości typu, mam małego ale językiem nadrabiam. I o ile wcześniej nie miałam zamiaru nikomu przykrości sprawić to już po czymś takim, niestety czasem coś przykrego napiszę. Bo ja osobiście nie pcham się tam, gdzie widzę że ktoś szuka kobiety w zupełnie innym typie. Szkoda czasu na bezsensowną dyskusję. Co mu napiszę? "szukasz eteryczej blondyneczki o urodzie aniołka, ale może ja Ci przypasuję, moje ręce czynią cuda" on szuka czegoś czego ja nie mam, a oferuję mu za to coś co go nie kręci bo nie lubi hand joba :)
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Co do damskiej krytyki zbyt małych (wg nich) penisów.
Zobaczone na męskim forum: "kiedy kobieta mówi, że masz małego. To się odpowiada "przy małych piersiach mi nie wstaje".
Z ust facetów komentarz w stylu "zapomniałaś zabrać cycki wychodząc z domu?" trafiają się bardzo często. Dużo częściej niż kobiet krytykujących małe kutasy :) panowie są jednak mniej taktowni. Poza tym jeśli kobieta wie czego potrzebuje, wie że tylko taki kutas ją zadowoli to nie róbcie z niej wrednej suczy, która skreśla fajnego, dobrego faceta, bez to że ma małego kutasa. No chyba nie musi umawiać się z nim z litości, żeby mu przykro nie było. W końcu każdy szuka kogoś kto mu będzie pasował w 100%. Ten facet też w końcu trafi na taką której kutas niepotrzebny, zadowoli ją minetka :D
 
Mężczyzna

matiitam10

Cichy Podglądacz
Jeśli to prawda to kawał mięcha. Można zobaczyć, poobserwować... I postawić jako obiekt w muzeum. Ale żeby poczuć... Nieee...
Kolos i tyle.
Średnia europejska to 13cm , to się nie ma co dzięki, w niektórych częściach świata to norma. Ja np. mam 19.50 ogólnie często słyszałem, że jest duży , ale przy stosunkach analnych, parę kobiet wymiekalo i mówiło że za duży.... Tylko u mnie ma średnicy 6 cm , może dla tego :p Jestem bi i jedyne co robię z facetami to obciagam i powiem wam szczerze, że jak nie ma 18cm minimum to nie ma frajdy 20-,22 jest już fajnie, miałem raz okazję widzieć, nawet ssać 24cm ( mierzyłem bo nie wierzyłem) , nie zmieściłem go całego w gardło, ale znam dwie dziewczyny dla których to zadne wyzwanie :)
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Średnia europejska to 13cm , to się nie ma co dzięki, w niektórych częściach świata to norma. Ja np. mam 19.50 ogólnie często słyszałem, że jest duży , ale przy stosunkach analnych, parę kobiet wymiekalo i mówiło że za duży.... Tylko u mnie ma średnicy 6 cm ,
To mały, bo akceptowalna długość to min 19,53 czyli za mało o 0,03 cm 😉
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Zakres długości jaki ja preferuję to 19-23 cm. Szukając na portalach partnera na układ oparty na seksie jasno pisałam czego szukam. Wybacz, ale jeśli potrzebuję czuć jak kutas dobija mnie tam głęboko, to takie średnie 12 cm tego mi nie da... I nie pomoże w tym wypadku to w czym jest mistrzem, bo ja zwyczajnie od minety nie dojdę. Znam siebie, od 10 roku życia odkrywałam jak sobie dać przyjemność. Mam takie akurat potrzeby, których lizanko jezykiem niestety nie zastąpi. I jeśli piszę jasno w ogłoszeniu że szukam takiego konkretnego kutasa, to uważam że to sprawę załatwia. Określam jasno warunki. Więc nie rozumiem wiadomości typu, mam małego ale językiem nadrabiam. I o ile wcześniej nie miałam zamiaru nikomu przykrości sprawić to już po czymś takim, niestety czasem coś przykrego napiszę. Bo ja osobiście nie pcham się tam, gdzie widzę że ktoś szuka kobiety w zupełnie innym typie. Szkoda czasu na bezsensowną dyskusję. Co mu napiszę? "szukasz eteryczej blondyneczki o urodzie aniołka, ale może ja Ci przypasuję, moje ręce czynią cuda" on szuka czegoś czego ja nie mam, a oferuję mu za to coś co go nie kręci bo nie lubi hand joba :)
I miłość do Ciebie prysła, bo nie mieszczę się w przedziale jestem poniżej 😭😭😭
😉
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Z ust facetów komentarz w stylu "zapomniałaś zabrać cycki wychodząc z domu?" trafiają się bardzo często. Dużo częściej niż kobiet krytykujących małe kutasy :) panowie są jednak mniej taktowni. Poza tym jeśli kobieta wie czego potrzebuje, wie że tylko taki kutas ją zadowoli to nie róbcie z niej wrednej suczy, która skreśla fajnego, dobrego faceta, bez to że ma małego kutasa. No chyba nie musi umawiać się z nim z litości, żeby mu przykro nie było. W końcu każdy szuka kogoś kto mu będzie pasował w 100%. Ten facet też w końcu trafi na taką której kutas niepotrzebny, zadowoli ją minetka :D
Nie dzielmy ludzi wg płci, dzielmy na fajnych i chamów.
Ja chamskich pań i panów unikam, jak trzeba walę po chamsku gdy trzeba ich zgasić.

Co do wielkości penisa jeszcze. Nie ogarniam co z długością. O ile rozumiem problem gdy wacek cienki, to przecież długość pochwy jest jaka jest i na długość się nie rozciągnie.
 
Mężczyzna

Hyperion

Cichy Podglądacz
jeden z małym penisem - jebaka długodystansowy, mistrz patelni, potrafiący dać orgazm za orgazmem, a między tym i tak grzać osobę do czerwoności, oraz sprawić, że zakrzywia się czasoprzestrzeń i noc mija jak sekunda, dającą poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i możliwość otworzenia się

druga z pałą z 2 z przodu, ale zimnego, drętwego w łóżku, bez fantazji, pomysłów, chęci dania przyjemności drugiej osobie, w trakcie seksu tylko sprawia ból, z małym libido (tak że w sumie większość czasu jest taki pół flakowaty, to nie dojebka do niepełnej erekcji, bo takimi też da się zdziałać cuda xD, a na dodatek takiego, który po odwraca się plecami i zasypia

To tutaj też raczej wiadomo jaka mogłaby być decyzja :D
Ale mając dwóch kandydatów do wyboru jak to opisałeś, jeśli żaden nie jest tym pasującym jej, to przecież nie musi wybierać żadnego. Nie tylko takie typy się trafiają. Po co ma wybierać z tych dwóch, zadowalać się w 30% skoro wystarczy że poszuka dalej. W końcu trafi na takiego z dużą palą i mega fantazją i polotem
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Jesli rzeczywiście trafi się kutas tak duży że jest ryzyko, że kobieta poczuje ból albo wręcz wyrządzi jej w pochwie jakąś szkodę, to chyba próbując z ciekawości go dosiąść jest w stanie robić to spokojnie i przerwać w momencie dyskomfortu. Nie sądzę żeby wskoczyła na niego tak z marszu od razu do samych jajec dobijając. Pochwa w momencie podniecenia potrafi naprawdę zaskoczyć. W sytuacji gdy jednak widzi takiego potwora i jednak się boi że będzie bolało, to raczej zaciśnie mięśnie ze strachu i wtedy nic z tego nie wyjdzie. Miałam okazję dosiąść 23 cm. Pasował mi idealnie, dlatego teraz wiem jaki zakres jest dla mnie odpowiedni. Większy niż się nie trafił więc na razie te 23 jest górną granicą.
 
Mężczyzna

Dexxen

Cichy Podglądacz
Jesli rzeczywiście trafi się kutas tak duży że jest ryzyko, że kobieta poczuje ból albo wręcz wyrządzi jej w pochwie jakąś szkodę, to chyba próbując z ciekawości go dosiąść jest w stanie robić to spokojnie i przerwać w momencie dyskomfortu. Nie sądzę żeby wskoczyła na niego tak z marszu od razu do samych jajec dobijając. Pochwa w momencie podniecenia potrafi naprawdę zaskoczyć. W sytuacji gdy jednak widzi takiego potwora i jednak się boi że będzie bolało, to raczej zaciśnie mięśnie ze strachu i wtedy nic z tego nie wyjdzie. Miałam okazję dosiąść 23 cm. Pasował mi idealnie, dlatego teraz wiem jaki zakres jest dla mnie odpowiedni. Większy niż się nie trafił więc na razie te 23 jest górną granicą.
ja nie mam giganta, bo 19+/-1cm (i 20 się zdarzy nienaginając poprawności pomiaru uzyskać, i 18 jak spocznie lekko xD) a nie raz zdarzało mi się, że partnerka mówiła żebym przystopował bo ją boli (i to nie na sucho i zimno, tylko np po jakimś czasie penetracji już, zmieniając pozycje na pieska często muszę najpierw zmniejszyć obroty i powoli przestawić pochwę i co tam się w srodku miesza xD żeby każdy był zadowolony. Bo owszem lubię czuć jak kutas nie mieści się już, jest opór a sam fiut zdaje się jakby uciekać na bok (no wiecie o co mi chodzi, jak nie to dociśnijcie fiutem o ścianę czy co to on tak dziwnie jakby ugina się w bok) ale że nie ma gdzie to czuć narastający opór, albo przy szybszej akcji czuć własnie to dobijanie kutasa do końca - i jak już partnerka jest rozgrzana i ułożona w środku dobrze to tylko prosi o więcej (mimo że czasem lecąc mocniej na pieska trochę się boję, ale zwyrolem nie jestem i nigdy nikomu nie stała się krzywda po takim maratonie napierdalania w cipce kutasem :D). Bywało że po czasie partnerka odczuwała ból brzucha przez dłuższą chwilę, nie lubię tego poczucia winy wtedy. Jednak przy kolejnej okazji kiedy mówiłem że tym razem będe się pilnował bo nie chce żeby ją łamało to słyszałem tylko że ma to w dupie poboli i przestanie i żeby się odpalać w hardmode :D
No i takie rozgrzewkowe wolne penetrowanie kiedy czuć jak pochwa się powoli rozciąga co raz bardziej, zmiana pozycji żeby wejśc głębiej i powtórka i tak dowyraźnej granicy to jest dla mnie jedna z przyjemniejszych rzeczy podczas seksu. :33 (jak słychac "boże jak jesteś głęboko" a tu jeszcze zostało trochę do zaaplikowania :X)

a no i rozumiem argument preferencji, skoro ktoś lubi duże kutasy i dokładnie tego chce w seksei to nie ma zmiłuj i inne rzeczy będą tylko "próbami zstąpienia" czy "bieda zamiennikami". Ale rodzi mi się tu pytanie, czy wtedy partner nie może puścić odpowiedniej kubatury dildo, zaspokajając potrzebę wielkiego kutasa, wielkim gumowym kutasem? :D @JeanGrey
 
Mężczyzna

Dexxen

Cichy Podglądacz
Jesli rzeczywiście trafi się kutas tak duży że jest ryzyko, że kobieta poczuje ból albo wręcz wyrządzi jej w pochwie jakąś szkodę, to chyba próbując z ciekawości go dosiąść jest w stanie robić to spokojnie i przerwać w momencie dyskomfortu. Nie sądzę żeby wskoczyła na niego tak z marszu od razu do samych jajec dobijając. Pochwa w momencie podniecenia potrafi naprawdę zaskoczyć. W sytuacji gdy jednak widzi takiego potwora i jednak się boi że będzie bolało, to raczej zaciśnie mięśnie ze strachu i wtedy nic z tego nie wyjdzie. Miałam okazję dosiąść 23 cm. Pasował mi idealnie, dlatego teraz wiem jaki zakres jest dla mnie odpowiedni. Większy niż się nie trafił więc na razie te 23 jest górną granicą.
za to głębokie jest problematyczne dla amatorów takiego rodzaju miłości francuskiej. B. rzadko mi się zdarza, żeby pani poradziła i połknęła całego nawet takiego w 90% erekcji o twardym do granic już nie wspominam :/
 

Halred

Erotoman
ja nie mam giganta, bo 19+/-1cm
"ja nie jestem wysoki, mam tylko 230cm wzrostu" xd
Jesli rzeczywiście trafi się kutas tak duży że jest ryzyko, że kobieta poczuje ból albo wręcz wyrządzi jej w pochwie jakąś szkodę, to chyba próbując z ciekawości go dosiąść jest w stanie robić to spokojnie i przerwać w momencie dyskomfortu.
Fanatycy mikrofiutków nie zrozumieją, myślą zerojedynkowo, dla nich jest tylko pchanie z całej siły po same jaja, albo nie wkładanie wcale i nic pomiędzy. Inaczej nie mieliby żadnych argumentów przeciwko większym rozmiarom.
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Fanatycy mikrofiutków nie zrozumieją, myślą zerojedynkowo, dla nich jest tylko pchanie z całej siły po same jaja, albo nie wkładanie wcale i nic pomiędzy. Inaczej nie mieliby żadnych argumentów przeciwko większym rozmiarom.
Duży, nie duży kwestia gustu, ale jak bym nie mógł czuć tego uczucia od tyłu jak mocno odbijam się od pośladków partnerki swoim ciałem podczas mocnej penetracji i słyszeć tego dźwięku bo sprzęt nie mógłby wejść do końca i trzeba byłoby uważac żeby nie sprawić bólu partnerce to powiem krótko.... przejebane....😉
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Rozmiar penisa. Porady seksualne 0
T Pytanie dla Pań rozmiar penisa Porady seksualne 8
Q Rozmiar penisa Porady seksualne 13
C Rozmiar Penisa a pierwszy raz .:) Pierwszy raz 8
A Dziwna sytuacja.. rozmiar. Seks 5

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry