• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozciąganie moszny

Mężczyzna

Paweł4f

Cichy Podglądacz
Witam,
Panowie piszę do was z zapytaniem co sądzicie o tzw. Ball stretchingu, mianowicie od dłuższego czasu zastanawiam się nad rozciąganiem swojej moszny, na forach w internecie etc. jest sporo materiałów na ten temat, dodam iż bardzo podoba mi się efekt wizualny.Zastanawia mnie i nurtuje aspekt zdrowotny po noszeniu takich obciążników poniżej wklejam linki:
Dzięki za wyrozumiałość i liczę na ciekawe odpowiedzi pozdrawiam :)
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Chyba podoba mi się ten gadżet ze względów wizualnych. Ale nie słyszałem nigdy o rozciąganiu moszny. Jaki ma być efekt, że jajca wiszą ?
 
L

lingster

Guest
Sebuś, ile ludzi, tyle upodobań - będąc tu na forum już dawno to przyswoiłam i już mnie nic nie zdziwi XD
 
Mężczyzna

Paweł4f

Cichy Podglądacz
Hej, odpowiadając na pytanie owszem chodzi o to iż jadra nisko wiszą chodzi mi głównie o efekt wizualny estetyczny :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Byla mowa o wizualnych efektach, jak dla mnie to bez znaczenia, a to co mnie interesuje to wpływ na inny lepszy seks.
 
Mężczyzna

Paweł4f

Cichy Podglądacz
Szczerze być może i wpływa jakoś na seks, natomiast mnie bardziej interesuje efekt po rozciaganiu.Od siebie dodam iż informację o samej praktyce wyczytałem na zagranicznych forach i bardzo mnie to zaciekwawiło.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A wiec tylko wizualny... no cóż, jeśli Tobie odpowiada to i dla mnie stojącego z boku jest ok.
Ale jednak nie dla mnie.


mru, jeśli pozwolisz dopadnę Cie w innym miejscu, ok? 🙂
Cos chodzi mi po głowie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry