• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Relacja „w sam raz na raz”, FWB, ons

Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Opinia odnośnie tematu? Chyba założyciel nie rozumie i nie zna skrótów. FWB to nie to co spotkanie na jeden raz. Chyba że założyciel tematu liczy na duże wypracowania - a sam napisał kilka słów.
Opinia o spotykaniu się na raz? Jak najbardziej nie rozumiem. Jeśli coś jest "na raz" to znaczy, że nie warto powtarzać. Zyję na tym świecie już jakiś czas i wiem, że za pierwszym razem nie da się odpalić całego potencjału seksualnego między dwojgiem. Do dziś pamiętam, jak podczas pierwszego spotkania całowanie z pewną panią było jakieś drętwe. Ale za następnymi razami zaczął się taki ogień że do dziś nie mogę zapomnieć.
Może ktoś wytłumaczy co jest fajnego w spotkaniu się "na raz"?
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Nowicjusz
Opinia odnośnie tematu? Chyba założyciel nie rozumie i nie zna skrótów. FWB to nie to co spotkanie na jeden raz. Chyba że założyciel tematu liczy na duże wypracowania - a sam napisał kilka słów.
Opinia o spotykaniu się na raz? Jak najbardziej nie rozumiem. Jeśli coś jest "na raz" to znaczy, że nie warto powtarzać. Zyję na tym świecie już jakiś czas i wiem, że za pierwszym razem nie da się odpalić całego potencjału seksualnego między dwojgiem. Do dziś pamiętam, jak podczas pierwszego spotkania całowanie z pewną panią było jakieś drętwe. Ale za następnymi razami zaczął się taki ogień że do dziś nie mogę zapomnieć.
Może ktoś wytłumaczy co jest fajnego w spotkaniu się "na raz"?
Chodzi o sam kontekst relacji. Zarówno ons jak i FWB sprowadza się do jednego. Ktoś tu szuka przypierdolki na siłę - jak zwykle zresztą.
Spotkanie na raz zwykle służy samemu rozładowaniu napięcia seksualnego.
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
W jednym wątku poruszyłeś dwa różne rodzaje spotkań seksualnych.
pierwsze FWB - Friends With Benefits to forma koleżeńskich spotkań z tym samym partnerem, z tym ze nie istnieje w tym układzie miłość i zobowiązanie. Spotykają się przyjacielsko na sex.
drugi ONS One Night Stand to prawdziwy sex na jeden raz, najczęściej po imprezie lub przez internet. Często nawet nie maja pojęcia jak ma na imię partner/partnerka
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Spotkania na raz sa slabe, ale uj wie, moze ja jestem romantykiem:) forg ma racje, za pierwszym razem nie odpalisz calego potencjalu. W zamierzchlej przeszlosci zdazaly mi sie jednorazowe przygody i bylo dretwo. Laski dochodzily bo to zawsze jest moj priotytet (trzeba dbac o renome) ale dopiero z takimi z ktorymi widzialem sie wiecej razy - FWB - to byl ogien. Klucz do dobrego sexu to poznanie partnera, jego fantazji, pragnien i oczekiwan. Np moja zona, moze nie jest zbyt ruchawa, jej ulubiona pozycja to ”na klode” ale jest mega ulegla i dzieki temu spelnia absolutne wszystkie fantazje, nawet te pojebane:) nie zamienilbym jej na jakikolwiek ONS mimo ze… mam jej pozwolenie, tylko po co?
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Nowicjusz
W jednym wątku poruszyłeś dwa różne rodzaje spotkań seksualnych.
pierwsze FWB - Friends With Benefits to forma koleżeńskich spotkań z tym samym partnerem, z tym ze nie istnieje w tym układzie miłość i zobowiązanie. Spotykają się przyjacielsko na sex.
drugi ONS One Night Stand to prawdziwy sex na jeden raz, najczęściej po imprezie lub przez internet. Często nawet nie maja pojęcia jak ma na imię partner/partnerka
Każde z tych spotkań sprowadza się do jednego. Chodzi o sam kontekst relacji, gdzie w grę nie wchodzą aż tak silne uczucia. Pytanie nie było o definicję, a Twoje zdanie na ten temat, ale doceniam :)
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Nie oceniam, sądzę, że to nie jest (nawet gdyby założyć, że miałbym z kim taką nawiązać) dla osób wrażliwych takich jak ja, ale co kto lubi
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Każde z tych spotkań sprowadza się do jednego.
Jasne. Nasze życie sprowadza się do jednego - pozostawić po sobie potomków.
Czym się różni spotkanie w układzie FWB od spotkania dwojga zakochanych w sobie ludzi - oba spotkania w hotelu w Pułtusku? W obu przypadkach chodzi o seks i przyjemność.
Chciałeś opinii i doświadczeń? To masz. Ale pewnie liczyłeś na opisy spotkań a tymczasem nie tylko ja zwracam tobie uwagę, że pomieszałeś różne rodzaje relacji.
Ale ok - wiesz lepiej, ja się nie znam.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry