• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pyszny lodzik

Status
Zamknięty.

KLM

Seks Praktykant
Lewiatan - że niby nie wiesz "oso chozi"??

Monika a co Ty tak wypytujesz? ankiete robisz??

ale do pytania. ja wole "pysznego lodzika" (może że nie często sie zdarza)
 

imperator

Cichy Podglądacz
Każde doznania są super byle były one z moją miłością
Z sex-em różnie bywa np. jego brak no bo jest okres i itp.
Pyszny lodzik jest dobrym rozwiązaniem 1 mobilnym 2 bardzo bardzo przyjemnym
:D
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
To bardzo proste, bierzesz mleko, jajka, jakiś składnik smakowy np. pałeczki wanili. To wszystko gotujesz razem do temperatury jakichs 65.5 (z tego co pamiętam) stopni celsjusza.Botem przecedzamy i wstawiamy do zamrażalnika. Gdy masa zamrozi się trzeba ją utrzeć i już. Zrobiłeś zależnie od ilości składników od 1 do nawet kilkunastu lodów. Czyli jesteś już w miarę sprawnym lodziażem :p
 

kasiabf

Cichy Podglądacz
no wlasnie nie powinno sie "robic loda" tylko raczej "jesc loda" :). Bo te lody to sa juz gotowe i naprawde czekaja tylko az ktos bedzie mial na nie ochote. taka mala niescislosc sie wkradla do polskiej mowy :)

a tak apropo nazwa "robic loda" mi sie bardzo nie podoba....
 

koleś

Cichy Podglądacz
No właśnie... jak powiedzieć partnerce, lub partnerowi, że ma się ochote na sex oralny? ;/ "kotku mam ochote na sex... oralny" brzmi rownie niesmacznie co "kochanie zrob mi loda" czy cos rownie bezposredniego.
 

kasiabf

Cichy Podglądacz
po prostu w odczuciu zapewne zdecydowalnej wiekszosci spolecznosci tego forum Ty sam zniewazasz swoja lubą slowami ktore do niej kierujesz.
 

gonia

Erotoman
Lewiatan a Ty podobno niedługo zostaniesz ojcem nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić po tym, co tu piszesz zachowujesz sie gorzej, jak co nie ktory 15 latek.

i zanim kogos o cos oskarżysz to zastanów sie najpierw
piszesz najpier
"Ja mojej mówie "co się k**wa gapisz, obciągaj!""

więc nie licz ze ktos zareaguje na to pozytywnie bo to conajmniej dziwne tak raczej zwracajaą sie gwałciciele :>

a pozniej jak ktos zwrocił ci uwage to odrazu sie bulwersujesz ile Ty masz lat?? Bronisz sie psizac ze nie pozwolisz oskarzac swojej lubej ale Ty równez to zrobiles.

Kasuje ostatnie posty
 

Lewiatan

Nowicjusz
:lol:

Odpowiedziałem tylko na pytanie "kolesia". I nikogo nie obrażałem, a już na pewno nie moją kobietę.
Nie widze nic dziecinnego w swoim postępowaniu. Do gwałciciela również mi daleko :?
Rozbawiliście mnie :rotfl:
 

koleś

Cichy Podglądacz
A to poleciał śliczny i przydługi offtop :] ...powiadam wam szanujcie swoje kobiety, a bedziecie przez nie szanowani :) Koleś przemówił :lol:
 

mara

Seks Praktykant
Koleś: zawsze możesz powiedzieć, że masz ochote na poz. 69 co skończyć się może lodzikiem...... wracając do tematu a schodząc z offtopicu
 

koleś

Cichy Podglądacz
No nareszcie na temat :roll: A myślałem już, że jednak nie trafi się nikt traktujący to pytanie poważnie... ehhh przecież ono jest jakże na temat :roll:
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
MrX Deviant Lodzik z kolczykiem w jezyku Ogłoszenia 0
R Lodzik po imprezie Seks 0
G Lodzik na pierwszej randce Seks 0
M Numerek / lodzik Ogłoszenia 2
N Lodzik od dwóch kobiet Seks 15

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry