• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przytkalo mnie

Kobieta

Magdaa96

Cichy Podglądacz
Miał z was ktoś tak , że ma problemy z zaparciami?? Bo ostatnio z tym mam strasznie pod górkę, wgl nie mogę tego zrobić
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Temat w tym ujęciu na SF?
Myślę, że dla własnego zdrowia powinnaś zadać to pytanie lekarzowi.
Nie łam się, przełam się i skonsultuj to z lekarzem 😉
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Miał z was ktoś tak , że ma problemy z zaparciami??
Ja nie. Może dlatego, że codziennie jem sporo rzeczy bogatych w potas, który działa zdecydowanie przeciw zaparciom. Jabłka, pomidory, płatki owsiane, buraki, soczewica, czasem też banany, nektarynki, brzoskwinie, groch, fasola, pestki dyni - polecam. Nie wiem, czy dużo tego jadasz, ale tak czy inaczej na pewno pomaga to na zaparcia i odtyka.
Natomiast przy tym unikam soli, a moja dieta jest uboga w sód - który z kolei zatrzymuje wodę w organizmie i ogólnie ma działanie przeciwne do działania potasu.
doktora nauk fekalnych :D @ScatPerwersyjny
A co, jeśli OP-ka ma go w ignorowanych (jak np. ja)?
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Ja nie. Może dlatego, że codziennie jem sporo rzeczy bogatych w potas, który działa zdecydowanie przeciw zaparciom. Jabłka, pomidory, płatki owsiane, buraki, soczewica, czasem też banany, nektarynki, brzoskwinie, groch, fasola, pestki dyni - polecam. Nie wiem, czy dużo tego jadasz, ale tak czy inaczej na pewno pomaga to na zaparcia i odtyka.
Natomiast przy tym unikam soli, a moja dieta jest uboga w sód - który z kolei zatrzymuje wodę w organizmie i ogólnie ma działanie przeciwne do działania potasu.

A co, jeśli OP-ka ma go w ignorowanych (jak np. ja)?
Wątpię w to. Większe prawdopodobieństwo, że łączą ich zamiłowania. W innym poście Magda pyta nas, czy lubimy tematy związane ze "scat" :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry