• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przypadkowe pisanie z kimś

Mężczyzna

pawełP

Cichy Podglądacz
Tak, żona kolegi zrobiła mnie kiedyś tak w konia, pisaliśmy cały czas o seksie, w końcu jakoś to rozeszło się po kościach, dziś jestem na 99% że kolega o tym nie miał wiedzieć i nie wie, tylko o co jej chodziło, czy też podniecała się tak jak ja pisząc to, czy tylko miała ubaw
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Chodzi tu o to, że przypadkowo z kimś się uprawia sexting i nagle się okazuje, że znamy tę osobę? Czy, wbrew tytułowi wątku, o to, że umyślnie rozmawiamy z kimś znając jego tożsamość?

Pierwsza opcja najczęściej przytrafia się w książkach i komediach romantycznych. Druga to zwykłe świństwo.
 
Mężczyzna

robi44

Nowicjusz
Chodzi tu o to, że przypadkowo z kimś się uprawia sexting i nagle się okazuje, że znamy tę osobę? Czy, wbrew tytułowi wątku, o to, że umyślnie rozmawiamy z kimś znając jego tożsamość?

Pierwsza opcja najczęściej przytrafia się w książkach i komediach romantycznych. Druga to zwykłe świństwo.
Chodzi o tą pierwszą opcję, celowo nikogo bym tak nie wkręcał. Ale fajne uczucie iść po pieczywko później 😉😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry