• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przyjaciele i nic więcej

Status
Zamknięty.

Katti

Nowicjusz
Jeszcze niedawno powiedziałabym bez wahania, że przyjaźń damsko-męska (czysta, bez seksualnych podtekstów) istnieje. Rękę dałabym sobie odciąć, że się da. No i dziś nie miałabym ręki, bo mój przyjaciel nagle a niespodziewanie poczuł, że coś mu zaczyna uwierać między nogami jak jest blisko mnie. Fajnie było na początku tego mini związku - znaliśmy się jak łyse konie, wszystko o sobie wiedzieliśmy i nagle wyszło wielkie nic. "Związek" się rozpadł szybciej niż zaczął, a przyjaźń? Hmmm niby została, ale tak jakby ogołocona. Wiem, że mogę o nim powiedzieć przyjaciel, ale kontakty okroiły się do mało znaczących sms-ów z życzeniami i raz na jakiś czas telefon. Z biegiem czasu uważam, że nie warto było tego gmatwać, próbować...Szkoda takiej pięknej przyjaźni...
 

malinka

Cichy Podglądacz
swego czasu miałam podobny problem na szczęście pojawił się ktoś to to zmienił i mam nadzieje ze na zawsze wiec i Tobie życzę tego samego
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
seba03 20 lat i nic Pierwszy raz 54
sajjanin86 Eksperyment - popatrz, to nic nie kosztuje Seks 228
S Ostry sex W naturze nic nie ginie. Opowiadania erotyczne 0
C Prostytutka to nic złego Seks 152
J Nic jej nie podnieca, nic nie kręci :( Związki 17

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry