• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prezent na urodziny dla dziewczyny - co kupić?

Status
Zamknięty.

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Mara, wypadałoby dodać, że chłopak, który po dwóch tygodniach chciałby mnie zobaczyć w bieliźnie, byłby odebrany przeze mnie jako jakiś napalony gówniarz... :p
Manveru, kolczyki są świetnym pomysłem, mój pierwszy prezent od Lubego to też były kolczyki... Co do wierszy to bardzo wspaniałe, romantyczne i cudowne... :D Przynajmniej ja tak uważam... Mój Ukochany też jest utalentowany w tym kierunku i często dostaję jakiegoś romantycznego sms'ka, w którym poetycko opisuje moje oczy czy usta... :D Naprawdę, bardzo dobrze to świadczy o mężczyźnie, pokazuje jego wrażliwość i ciepło... :)
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Myślę, że jeśli potrafisz zrymować, to będzie bardzo fajnie... Najlepiej coś z uśmiechem i na luzie... Chyba nie chcesz od razu wyznawać Jej wielkiej i namiętnej miłości? :)
 

Majster

Cichy Podglądacz
Dla Chłopaka do wyboru jest mnóstwo rzeczy;] możesz mu kupic np. kiete na szyje albo na reke;] jakis sygnet i wygraberowanymi jego inicjałami;]... co tam jeszcze... jakas fajna koszulke;] a jak masz skromny budżet to kup stojaczek na telefon:D te ostatnie to było tak dla żartu:D ale tez fajny pomysł;p
 

Szarka

Erotoman
Majster napisał:
Dla Chłopaka do wyboru jest mnóstwo rzeczy;] możesz mu kupic np. kiete na szyje albo na reke;] jakis sygnet i wygraberowanymi jego inicjałami;]... co tam jeszcze... jakas fajna koszulke;] a jak masz skromny budżet to kup stojaczek na telefon:D te ostatnie to było tak dla żartu:D ale tez fajny pomysł;p


ło matko nic z tego bym nie wybrała, tragiczne te pomysły - nie wszyscy chodzą okolczykowani i wyzdobieni jak kukła
 

Szarka

Erotoman
tylko_ja17 na Twoim miejscu kupiłabym jakąś fajną książkę, płytę CD z muzyczką, nie wiem jaki masz budżet ?

fajna koszulka to też dobry pomysł, zależy jakie ma zainteresowania.

Mój jest muzykiem gra na bassie więc wszystko co dotyczy muzyki jest mile widziane :)
 

Majster

Cichy Podglądacz
Szarka to Ty chyba nie odróżniasz kolczyków od kiety :) kieta to jest taka branzoletka :p dla mnie ludzie "okolczykowani" sa nienormalni :) i mi sie kojarza z takim stylem gotyckim jakims :p .. a jak chłopak ma kiete na szyi albo na rece to bardziej w takich hip-hopowym stylu 8)
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
wlasnie - osobowosc... Moj nie nosi zadnej bizuterii, zadnych gadzetow:/ a szkoda - mialabym latwiejsze zadanie:) ksiazka raz juz byla - nie wiem, czy sie powtarzac, ale na razie to moja deska ratunku, chyba niedlugo bedzie mial cala polke w moich ksiazkach. zastanawiam sie... ostatnio bylo to cos w rodzaju seksualnego poradnika, jak zajac sie kobieta;) podobalo mu sie... tym razem co? powiesc? musze pomyslec i poszperac w ksiegarniach.

plyta - hm. teraz to przezytek (chyba), wszystko sciagane z netu... ale moze tez sie zastanowie nad tym...

co do ciuchow to boje sie, ze nie trafie w gust :/

a stojaczek na telefon dostal od kumpla :p

dziekuje za odpowiedzi, mile widziane nastepne :) no, a budzet... nom, nie jest kosmiczny:)
 

Machabej

Cichy Podglądacz
Myśle, że chodzenie razem na zakupy jest dobrym pomysłem, aby poznać gust ukochanego.

Książka to dobry pomysł jeśli lubi czytac albo jeśli jest związana z Jego zainteresowaniami. Jak nic nie wymyślisz to może być. Chyba nie kupisz mu tej samej, więc nie ma obawy o jakąś powtarzalność.

Może nie nosi biżuterii, bo nie ma. Facet nie może nosic tego za dużo, bo wygląda śmiesznie, ale łańcuszek i jeden pierścień jest ok. Myśle, że jak dostanie coś takiego od Ciebie to będzie to z duma nosił. Jeśli mu się nie spodoba to przynajmniej przez jakiś czas ponosi, żeby sprawić przyjemność Tobie. Jak chcesz to wybadać to jak będziesz na mieście z nim i zobaczysz faceta z łańcuszkiem to powiedz, że fajne i zobacz reakcje ukochanego. W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone.

Może być też coś dla żartu albo z podtekstem, ale tu już nie wypowiem się konkretnie, bo to zależy od indywidualnych cech.
 

myphototusia

Cichy Podglądacz
lancueszek tak, ale pierscionek ? z pierscionkiem moze byc trudniej, bo facetowi moze sie to naprawde baardzo nie podobac a lancuszek lepiej wyglada u faceta :) mozesz mu kupic jakies smieszne bokserki np w kaczuszki :D i do tego malutkiego misia .. prezent wcale nie musi byc drogi, wazne zebys pamietala o jego urodzinach i tyle :]

a moze cos od siebie? kiedys czytalam w gazecie ze laska chcac zrobic chlopakowi oryginalny prezent, pozyczyla od kumpeli kamere i chodzila po miescie, nagrawala ich wspolne miejsca, kawiarnie, park itp i komentowala to, no i podklad dzwiekowy- ich ulubione piosenki .. tez fajny prezent
 

Majster

Cichy Podglądacz
Własnie :) może nie nosi bo nie ma :p i nigdy nie myślał o zakupieniu takiego sygnetu albo czegos z tego rodzaju :) Ja nigdy nie myślałem o takim czyms :) Dopiero ostatnio cos mnie naszło :p
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Machabej napisał:
Myśle, że jak dostanie coś takiego od Ciebie to będzie to z duma nosił.

watpie. w ogole nie widze go z czyms takim.

Machabej napisał:
jak będziesz na mieście z nim i zobaczysz faceta z łańcuszkiem to powiedz, że fajne
nie lubie klamac.

nie, bizuteria odpada (ewentualnie moglabym pomyslec o jakims delikatnym lancuszku, ale nie jestem pewna), to na pewno jakis pomysl, ale trzeba tez patrzec na osobowosc. dzieki.
 

Szarka

Erotoman
Majster napisał:
Szarka to Ty chyba nie odróżniasz kolczyków od kiety :) kieta to jest taka branzoletka :p dla mnie ludzie "okolczykowani" sa nienormalni :) i mi sie kojarza z takim stylem gotyckim jakims :p .. a jak chłopak ma kiete na szyi albo na rece to bardziej w takich hip-hopowym stylu 8)

bleh bleh -> ja i mąż jesteśmy wiecznymi "hippsisami" :D żadne hip hop :D:D:D no ale to zależy od tego co , kto czego słucha i w jakim stylu się odnajduje :)
 

Szarka

Erotoman
Tylko_ja17 my jestesmy kolekcjonerami ksiązek i miesięcznie kupujemy ok 2-5 sztuk i każda kolejna książka jest mile widziana, bardzo duzo czytamy a albmumy też są ekstra np. z fotografią :)

Mój mąż uwielbia czytać Wołoszańskiego, ale czytamy tez współnie Głowackiego, Browna, Carolla ( marzmy o całej kolekcji Agathy Christie )
bardzo fajnym pomysłem może być ciekawy plakat:


http://www.vide.pl/plakaty/kategorie/K- ... lmowe.html

pomysłów sporo musisz przecież znać troszkę swojego faceta :)
 

Manveru

Podrywacz
Swoich urodzin nie obchodzę, więc zwykły buziak by wystarczył. Ale, gdyby się ktoś uparł, to nie pogardziłbym dobrą książką (thriller/fantastyka), CD z muzyką (klasyka metalu mile widziana), pieszczochą na rękę, srebrnym łańcuchem na szyję, jakąś pierdołkowatą ozdóbką typu świeczka czy mała figurka... No, jeśli by mnie ktoś wyjątkowo pokochał to mógłby mi skołować gitarę Jamesa Hetfielda z autografem. Ubrania, hm... jakaś ciekawa koszulka czy pasek. Byle czarne i oryginalne.

Jednak radzę się specjalnie nie sugerować, bo ponoć mam specyficzny gust...
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry