• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Powód do wstydu ? Czy wrecz przeciwnie?

Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Raczej nie masz się czego wstydzić. I pomysl ze u kobiet jest podobnie jak u facetów z dziewicami. Będziesz kiedysz prawiczkowym trofeum dla jakiejś kobiety.
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Nurtuje mnie Twoje pytanie, ale nie za bardzo wiem, jak na nie odpowiedzieć 😀 Chociaż wiem co myślę 😂 Na pewno widzę coś dziwnego w ogóle w rozpatrywaniu sprawy w kategoriach wstydu lub dumy. Rozumiem, że możesz być sfrustrowany takim, a nie innym stanem rzeczy, ale żeby się wstydzić, czy budować na tym wartość? Szczerze - to jest poza moimi zdolnościami rozumienia świata 😀 Na pewno nie jest to złe, ani nienormalne. Jeśli dla Ciebie to jest kłopot, to musisz usiąść i zastanowić się jak go rozwiązać :) Prawie każdy się da 👍Natomiast, co do dumy z zachowania cnoty... o ile nie składałeś jakichś ślubów, to też nie widzę powodu, żeby sztucznie nabijać sobie punkty w ten sposób. Po prostu weź się do roboty 😀 Jeśli jesteś zdrowy i sprawny, to w dzisiejszych czasach nic w tych sprawach nie jest niewykonalne.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry