• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

portale z ofertami płatnych spotkań

Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Dzień dobry
Zanim wyrzucisz na mnie swój cały jad apropo tematu, proszę doczytaj do końca. dziękuję.
--------------
Dokładnie jak w temacie. Szukam poważnego, sprawdzonego, bezpiecznego portalu który umożliwia umówienie się z panią z gratyfikacją finansową. Spotkanie bez sexu ! Interesuje mnie spotkanie z koneserką zmysłowej bielizny, przebieranie się, delikatne pieszczoty i masaże nóg. Nie jestem zainteresowany tzw "konsumpcją spotkania" a pieszczotami, dotykiem i obcowaniem z pięknymi nogami ubranymi tak jak sobie tego zapragnę wraz z rozmową.
Nie znam się na tego typu stronach, nie interesuję mnie szukanie adresu w jakiś melinach, obcowanie z przysadzistymi panami w zdezelowanych E36 czy inne niespodzianki. Chciałbym komfortowego bezproblemowego spotkania z odpowiednią osobą na ustalonych warunkach (tylko nogi bez sexu). Rozumiem że komfort oznacza odpowiedni plik banknotów i ta sprawa jest bardzo oczywista i czytelna. Czy ktoś mógłby coś poradzić ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry