• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Porównywanie członków

Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Jakoś nie porównuję, chyba bardziej mimochodem umiejętności i atmosferę, którą potrafi wytworzyć w łóżku niż penisy do siebie. Chociaż takiego najmniejszego co się przytrafił to może 🤔
Zabawek też nie, nawet nie mają podejścia do takiego przyczepionego do mężczyzny. Gumowi przyjaciele (mam tu na myśli konkretnie dilda) są u mnie najniżej w hierarchii zabawek, może to jest powód.
 
Mężczyzna

C_N

Cichy Podglądacz
Ja jedno co zauważyłem kiedyś - jak dziewczynom było dobrze i było widać, że są spełnione, to często gęsto opowiadały na głos i porównywały mnie do innych.

Nie jestem pewien z czego to wynika, ale odniosłem wrażenie, że jak im było dobrze, to chciały jakoś się "odwdzięczyć" i niby "przypadkiem" skomplementować.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Ja jedno co zauważyłem kiedyś - jak dziewczynom było dobrze i było widać, że są spełnione, to często gęsto opowiadały na głos i porównywały mnie do innych.

Nie jestem pewien z czego to wynika, ale odniosłem wrażenie, że jak im było dobrze, to chciały jakoś się "odwdzięczyć" i niby "przypadkiem" skomplementować.
Nowość dla mnie, sądziłem, że one tylko między sobą:unsure::D
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry