• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Romantyczne Poranek pod kołdrą

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Odkopuję bo warto!
Nie dziwię się, że głównie kobiety komentują Twoje teksty bo to jest bardzo zmysłowa i sensualna erotyka a nie tylko suchy opis techniczny czy instrukcja obsługi kobiety.
Ta kontynuacja pokazuje, że przez tych kilka lat się rozwinąłeś i to wielka szkoda, że nie odczuwasz potrzeby napisania czegoś świeżego i nowego.
Szkoda, że kontynuację zamieściłeś w komentarzach bo zwyczajnie tu ginie,nie wszyscy je czytają.
I to okraszanie opowiadań tymi "smacznymi" obrazkami!👍Brawo!
Opowiadania erotyczne powinni pisać tylko i wyłącznie mężczyźni z taką właśnie wrażliwością.
Dziękuję za miły komplement, poprawiło mi to humor. Już bardzo dawno nie pisałem, po prostu nie mam na to sił i nic innego pewnie już nie napiszę, nic nie wymyślę. Takie pisanie nie sprawia mi już przyjemności ale jeszcze raz bardzo dziękuję za te miłe słowa.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Dziękuję za miły komplement, poprawiło mi to humor. Już bardzo dawno nie pisałem, po prostu nie mam na to sił i nic innego pewnie już nie napiszę, nic nie wymyślę. Takie pisanie nie sprawia mi już przyjemności ale jeszcze raz bardzo dziękuję za te miłe słowa.
Kogo my tu mamy :) Widzę, że jesień i Tobie daje w kość. Ale spróbuj coś napisać, jesteś w tym bardzo dobry :)
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Otwierasz zaspane oczy i zdajesz sobie sprawę, że leżysz przy mnie w łóżku hotelowym.
Pochylam się i całuję na przywitanie twoje piersi, a po chwili delikatnie bawię się językiem na twojej szyi.
Twoje ciało drży i błaga, abyś poddała się moim pieszczotom.
Przysuwam się bliżej ust... Dzień dobry Basiu...
Dotyk palca przy sutku powoduje, że przez całe ciało przelewa się fala podniecenia.
Oddychasz niespokojnym rytmem.
Zaczynam przyciskać sutek, dopasowując dotyk do delikatnego ruchu pocałunków na szyi.
sutek1.gif

Na chwilę przestaję całować i szepczę do ucha: Basiu, chcę ciebie miło przywitać tego poranka... Sprawię, abyś zanurzyła się w świecie rozkoszy...
Wiem, jaka jesteś przytłoczona trudnym okresem w swoim życiu... ale zapewniam ciebie, przy mnie zapomnisz o wszystkim i skupisz się wyłącznie na swoim pragnieniu... pragnieniu całego ciała.
Opieram się na łokciach i wpatruję się głęboko, jakby nic poza tobą nie istniało na świecie.
Niespiesznie i w skupieniu pochylam się niżej, abym dotrzeć do sutków.
Chwytam pierś i lekko unoszę, biorąc cały sutek do ust.
Jest taki duży i okrągły, aż tracę panowanie nad sobą.
Staram się nie ssać zbyt mocno, ale nie mogę się powstrzymać.

Już mam ochotę posiąść językiem i ustami, aż zrobisz się mokra i gorąca.
Pozwól mi pieścić ciebie, a udowodnię że mój języczek może sprawić wiele przyjemności.
Zamykasz oczy, rozszerzając bardziej uda.
Ogarnia ciebie czysta przyjemność czując ciepły oddech ust przy łechtaczce.
Powolne i spokojne ruchy języka doprowadzają ciebie na skraj rozkoszy.
22.gif

Poczuj Basiu w jakim skupieniu zajmuję się twoim gorącym kroczem.
Rytmiczne tempo lizania twojej muszelki sprawia, że masz ochotę otworzyć oczy, ale nie możesz oprzeć się tej przyjemności.
33.gif

Starasz się pozbierać myśli, ale nie panujesz nad jękiem rozkoszy.
Wycofuję usta i spoglądam oczami pełnymi czułości.
Powiedz mi, że pragniesz znów je poczuć w muszelce.
Chwytasz mnie za włosy i instynktownie poruszasz biodrami, abym ułatwić drogę moim ustom.
Wzdychasz przy każdym pchnięciu mojego języka.
Czujesz zbliżający się w gardle okrzyk rozkoszy, gdy ponownie przyciskam, tym razem z większą siłą...
Jeszcze mocniej i mocniej...
Czuję, że nie panujesz nad oddechem i brakuje tobie sił, ale błagam mocniej przyciśnij moją głowę... jeszcze mocniej...
Mocniej Basiu... MOCNIEJ...
44.gif

Wyginasz się w łuk, gdy rozkosz zalewa ciebie istnym huraganem przyjemności.
Krzyczysz i drżysz, nie mogąc zapanować nad przyjemnością.
Dla mnie jednak sztuczne i mało erotyczne. Przykładowo:
Na chwilę przestaję całować i szepczę do ucha: Basiu, chcę ciebie miło przywitać tego poranka... Sprawię, abyś zanurzyła się w świecie rozkoszy...
Wiem, jaka jesteś przytłoczona trudnym okresem w swoim życiu... ale zapewniam ciebie, przy mnie zapomnisz o wszystkim i skupisz się wyłącznie na swoim pragnieniu... pragnieniu całego ciała.
Kto podczas wygłasza takie przemowy? To zabije pożądanie, zanim on skończy mówić.
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Kto podczas wygłasza takie przemowy? To zabije pożądanie, zanim on skończy mówić.
Ktoś, kogo łączą intymne relacje na poziomie emocjonalnym. Sex to także słowa i pełne zdania,czasami nawet złożone a nie tylko " zerżnę Cię ostro".
Taka przemowa jak to nazwałaś, wypowiedziana odpowiednio zmysłowym tembrem głosu , namiętnie i seksownie, może zadziałać jak najlepszy afrodyzjak i być cudowną podnietą.
Jeśli mężczyzna miałby w czasie seksu mówić do mnie tak jak facet w tym opowiadaniu, to ja go mogę słuchać całą noc!I na pewno to nie zabije mojego pożądania -wręcz przeciwnie.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Przepraszam jak Twój partner rozpoczyna z Tobą seks to jest to wyścig czy czasami wręcz nakręcanie oczekiwaniem co będzie za chwile?
Ta chwila niepewności + szept daje więcej niż nagrzewanie palnikiem gazowym.
Jest dokładnie tak jak mówisz, wiem z własnego doświadczenia. Faceci tak mają, że zbyt szybko próbują " przejść do rzeczy" i właśnie to według mojej żony zabija pożądanie. Ale na pewno też nie wszystkie kobiety tego oczekują...
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Jest dokładnie tak jak mówisz, wiem z własnego doświadczenia. Faceci tak mają, że zbyt szybko próbują " przejść do rzeczy" i właśnie to według mojej żony zabija pożądanie. Ale na pewno też nie wszystkie kobiety tego oczekują...
Wiesz co innego szybki numerek a co innego faktycznie sensualny seks.
W tym pierwszym można powiedzieć pochyl się :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Naprawdę nie ma co drążyć tego tematu, jak się podoba to miło a jak nie no to trudno. Nie będę tracił czasu, aby wymagać od kogoś lubienia czegoś.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry