• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Popiszę z Panią....Wiek nie ma znaczenia 😊😊

Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Jak o Fizyce Kwantowej, Astrofizyce, Kosmosie, szczególnie Galaktyki Aktywne, Kwazary, Pulsary, to jak w dym o każdej porze dnia i nocy 😍 to zakocham się od razu 😗
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Mnie interesują tylko spektakularne wybuchy supernowych 🤩
Już mnie zaciekawiłaś, ja bardzo lubię, jak gwiazda kończy swój żywot, wypalając całe paliwo, kończąc fuzje termojądrowe, a na koniec nie mając siły u utrzymać materii wybucha dając początek nowej gwieździe <3 (PS. Tak powstała nasza gwiazda Centralna SŁOŃCE, po wybuchu poprzedniczki) A jeszcze ciekawsze są KILONOWE gdzie zderzają się dwie Gwiazdy Neutronowe <3
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Już mnie zaciekawiłaś, ja bardzo lubię, jak gwiazda kończy swój żywot, wypalając całe paliwo, kończąc fuzje termojądrowe, a na koniec nie mając siły u utrzymać materii wybucha dając początek nowej gwieździe <3 (PS. Tak powstała nasza gwiazda Centralna SŁOŃCE, po wybuchu poprzedniczki) A jeszcze ciekawsze są KILONOWE gdzie zderzają się dwie Gwiazdy Neutronowe <3
Tak..... gdybym była gwiazdą to mogłabym się zderzyć z jakimś Pulsarem... 🤔 albo nie.... lepszy byłby Czerwony Olbrzym z naciskiem na "olbrzym" .... to by była dopiero eksplozja energii 🤩 aż strach pomyśleć....😊 było by co oglądać przez teleskop 😉
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Tak..... gdybym była gwiazdą to mogłabym się zderzyć z jakimś Pulsarem... 🤔 albo nie.... lepszy byłby Czerwony Olbrzym z naciskiem na "olbrzym" .... to by była dopiero eksplozja energii 🤩 aż strach pomyśleć....😊 było by co oglądać przez teleskop 😉
Wyjdziesz za mnie? To by był taki wystrzał energii, że byłoby widać przez długie tygodnie :love: jak gwiazdy Neutronowe się zderzają to aż czas zakrzywia taka jest wyzwalana energia!
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Ja zawsze wyskoczę z innowacyjnym tematem i na tle seksu wrzucę kosmos. Ale Czarna Dziura jest? No jest! Przyciąganie jest? jest! Czarna dziura ssie jak szalona! jest? jest. Także kosmos jest i seksowny i pociągający :D
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Wyjdziesz za mnie? To by był taki wystrzał energii, że byłoby widać przez długie tygodnie :love: jak gwiazdy Neutronowe się zderzają to aż czas zakrzywia taka jest wyzwalana energia!
Słonko 🌞 mnie już tak czas zakrzywił, że obawiam się iż jako żona doprowadzałabym Cię do wybuchu zdecydowanie za często i to z powodów o jakich się astronomom nie śniło 😜 Swoją drogą rozbiłeś bank...💋 to moje najlepsze oświadczyny... Ever 😂
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Słonko 🌞 mnie już tak czas zakrzywił, że obawiam się iż jako żona doprowadzałabym Cię do wybuchu zdecydowanie za często i to z powodów o jakich się astronomom nie śniło 😜 Swoją drogą rozbiłeś bank...💋 to moje najlepsze oświadczyny... Ever 😂
Cała przyjemność po mojej stronie, nieszablonowość to moje drugie imię, a spontaniczność bywa pomocna, a trzy, kosmos <3 Im dalej, tym ciekawiej, a jak się podejdzie za blisko to grawitacja jest bezwzględna i nie ma odwrotu ^^
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Co techniczny, to techniczny....no cóż😌
Trzeba było wrzucić inny temat... a tak widzisz... co techniczny, to techniczny... o gwiazdach napiszę... kran naprawi... wytłumaczy jak czarna dziura zasysa wszystko na swojej drodze... opony na zimowe zmieni... eksploduje kiedy trzeba jak energii za dużo... trzeba postępowym być teraz techniczny bardziej w cenie 😜😂
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Trzeba było wrzucić inny temat... a tak widzisz... co techniczny, to techniczny... o gwiazdach napiszę... kran naprawi... wytłumaczy jak czarna dziura zasysa wszystko na swojej drodze... opony na zimowe zmieni... eksploduje kiedy trzeba jak energii za dużo... trzeba postępowym być teraz techniczny bardziej w cenie 😜😂
Zaufaj mi, jestem inżynierem, właśnie po to były studia haha, żeby tam można było legalnie mówić :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry