• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poniżony potrójne

Mężczyzna

Footboy844r

Cichy Podglądacz
Witam serdecznie:) to jest coś, co naprawdę przeżyłem it to do tej pory jest właśnie taki wyznacznik, tego co uwielbiam.....
Ogólnie, to na starcie powiem, że to już nie było problemem, żeby się po prostu zapytać, czy mogę się zająć stopami jakiejś kobiety.... Miałem 22 lata a Wiola bodajże 38 i nie pierwszy raz to wszystko razem robiliśmy.... Ona też nie powiedziała, że to jest coś takiego strasznego przyjemnego dla niej jak mnie tak poniża.... Ale ja też nie mówiłem a doskonale się rozumieliśmy i tak jak w szmate mnie coraz bardziej traktowała a ja tylko bym chciał być podnóżkiem dla niej wiecznie:):):). Ale jak tylko zadzwoniła, do mnie, że mam być u niej na 17 to już w głosie to wyczułem.... Ok I co dalej? Przyszedłem a Wiola z dwoma koleżankami i tak nie wiem, ale jak tylko to możliwe że to miało być poniżające to właśnie tak powiedziała, że dzisiaj będę musiał się zmierzyć z tym co tylko we trójkę będą chciały...... że w ogóle to na start jak ścierka i tak dalej i tak jak powinien wyglądać kundel dla dojrzałych Dam....:):):):) i tak się przy tym śmiały i tak je bawiło kiedy młodszy facet sam się na podłogę położył i po prostu..... No to było coś cudownego.....
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Potrójne wypełnienie Fetysze i perwersje 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry