• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podniecenie na myśl o niszczeniu damskiej bielizny i garderoby z innymi

Mężczyzna

dewastator

Cichy Podglądacz
Cześć, od pewnego czasu podnieca mnie myśl o tym by z innymi - kobieta, mężczyzna, para, większa grupa, spotkać się na wspólne niszczenie damskiej garderoby i bielizny. Używanej, zużytej, czy świeżo zdjętej. Wspólne niszczenie jej poprzez nacinanie nożyczkami, rozrywanie, wypalanie dziur papierosami, podpalanie, czy też moczenie w benzynie, robienie ognisk, patrzenie jak inni to robią. Majteczki, biustonosze, stroje kąpielowe, bluzki, piżamki, sukienki, spódniczki, bikini, body itp. Satynka, bawełna itp. Zacząłem oglądać filmiki w necie i na yt i strasznie mnie to kręci. Zacząłem kupować używaną bieliznę i ciuchy na znanym portalu na v i tak się dzielę z pomysłem, czy ktoś też tak ma i myśli o czymś takim? :)
 
Mężczyzna

dewastator

Cichy Podglądacz
Ciekawi mnie jaką masz kolekcję bielizny i garderoby :) Ja też jestem wielbicielem Waszej bielizny i seksownej odzieży i też ją kolekcjonuję i trochę tego trzymam, ale nie powiem, że coś bym wspólnie zdewastował i zutylizował i ta myśl mnie podnieca :) Co Cię przeraża? a co robisz ze swoją garderobą? z jej nadmiarem?
 
Mężczyzna

dewastator

Cichy Podglądacz
zbliża się majówka, nikt nie chciałby czegoś wspólnie zdewastować/zdemontować/puścić z dymem? :)
albo podesłać jakieś ciuszki do powyższych czynności?
a mnie wpadła fajna sukieneczka satynowa :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry