• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Po czym stwierdzić ze dziewczyna umie dobrze robić loda?

Mężczyzna

iLovePussy69

Cichy Podglądacz
Jak go dobrze ślini a jak oblizuje to do sucha i na końcu wypluwa nią niego ślinę i ręka wali konia
 
Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
W temacie przypomniała mi się moja ostatnia impreza FIRMOWA gdzie po pijaku, w męskim gronie, chwaliłam się, że nie mam odruchu wymiotnego - poprzez wkładanie sobie ręki do gardła. Jak wytrzeźwiałam następnego dnia to dopiero to do mnie wróciło. Ale myślę, że po tym też można coś powiedzieć o czyichś umiejętnościach mimo iż ten ktoś zastanawia się później jak spojrzeć w oczy współpracownikom :p
Jesteśmy do siebie takie podobne hahah :love: :love: :love: :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
Ja na imprezie firmowej, ostatnio prezentowałam korek analny na zdjęciach oczywiście i rozwodziłam się na temat jego cudownych właściwości :D Przywykłam już, że mam meskie grono zawsze obok siebie i też temat seksu to jest główny temat jaki poruszamy :D


Co do loda, no to chyba trzeba zrobić, żeby się przekonać :D
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Jesteśmy do siebie takie podobne hahah <3 :* :*
Ja na imprezie firmowej, ostatnio prezentowałam korek analny na zdjęciach oczywiście i rozwodziłam się na temat jego cudownych właściwości :D
Zawsze wiedziałam, że jesteśmy siostrami rozdzielonymi przy narodzinach ♥️

Który korek? Chyba, że ten nasz magiczny wibrator. Ja co prawda kupiłam ostatnio kilkanaście korków, ale wiesz, że Twoje polecajki biorę w ciemno ;)
 
Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
Zawsze wiedziałam, że jesteśmy siostrami rozdzielonymi przy narodzinach ♥️

Który korek? Chyba, że ten nasz magiczny wibrator. Ja co prawda kupiłam ostatnio kilkanaście korków, ale wiesz, że Twoje polecajki biorę w ciemno ;)
Tak ten nasz :)
Rozmawiałam też z jednym kolegą właśnie o robieniu loda i stymulacji dupki był zachwycony :) właśnie na tej imprezie :)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
U Mnie to wygląda tak:
-na początku pieszczoty jajek,całowanie,branie do ust
-penis też na początku całowany i pieszczony
-ważne,żeby partnerka brała go głęboko,aby zmieścił się cały
-fajnie jakby był to lodzik do końca
Ode Mnie to tyle :)
 
Mężczyzna

mrhyde79

Cichy Podglądacz
Kobieta która dobrze robi loda słucha się mężczyzny i dostosowuje do jego potrzeb.

Poza tym mam jedną koleżankę która jest chyba mistrzynią loda. Powinna szkole otworzyć. Nie dość że ma niesamowite pomysły np zrobienie loda mając kawę wino w ustach ( niesamowite uczucie) to dla mnie jest niesamowita.

Zawsze jak to robi to błagam by skończyła i by nie przerywała (po prostu reset mózgu)

Takiego loda potrafi zrobić jedna jedyna kobietą jaka znam
 
Mężczyzna

anaerto

Cichy Podglądacz
co wskazuje ze kobieta/dziewczyna dobrze robi loda, dobrą jest obciagarą jakie ma umiejętności cechy ? do czego Cie taka laska doprowadza? że stwierdzasz ze jest w tym świetna?
Przede wszystkim od twojego stosunku do tej dziewczyny. Jak wiele rzeczy w seksie.
 
Kobieta

Kimboaz

Seks Praktykant
ffd67566.png
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry