• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pijani / odużeni

Mężczyzna

drivedrive

Cichy Podglądacz
Oj najlepsze to sa filmiki i fotki w galerii rano jak sie obudzimy, zona kasuje czym predzej ale ja zawsze zdaze cos ukryc
 
Mężczyzna

BywaTwardy33

Cichy Podglądacz
Ja po alkoholu jestem mega aktywna i bardziej napalona i zaangażowanie. Chce wieciej, mocniej i bardziej perwersyjnie. Dopiero po ruchaniu padam jak kłoda.
Hmm🤔 czyli jeśli się jest z kobietą, która leży jak kłoda zazwyczaj, to dobrym sposobem żeby się rozruszała jest zrobić jej drinka przed😼?
Osobiście po alko mam kiepskie wspomnienia, zwłaszcza po obudzeniu nie we wlasnym łóżku😅 Tak samo żeby się wyuzdanie i perwersyjnie bzykać to - póki co - wciągnąć niczego nie potrzebuję, kiedyś próbowałem i efekt był taki ze nie mogłem skończyć, panna już miała dosyć i padła po kilku godzinach.. Hahah😈
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Hmm🤔 czyli jeśli się jest z kobietą, która leży jak kłoda zazwyczaj, to dobrym sposobem żeby się rozruszała jest zrobić jej drinka przed😼?
Osobiście po alko mam kiepskie wspomnienia, zwłaszcza po obudzeniu nie we wlasnym łóżku😅 Tak samo żeby się wyuzdanie i perwersyjnie bzykać to - póki co - wciągnąć niczego nie potrzebuję, kiedyś próbowałem i efekt był taki ze nie mogłem skończyć, panna już miała dosyć i padła po kilku godzinach.. Hahah😈
Trzeba wiedzieć ile pić.
 
Mężczyzna

Cortez2000

Cichy Podglądacz
Mi się włącza po alkoholu ekshibicjonista i zawsze jakoś kończę domówkę na golasa, znajomi już się do tego przyzwyczaili, kilka razy robiłem striptiz niby dla żartu, pływanie na golasa w rzecze czy jeziorze to ja zawsze jestem pierwszy 😀
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry