• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pieszczoty piersi - techniki, upodobania

Kobieta

D@ga

Cichy Podglądacz
Drogie panie
Pieszczoty piersi,co o tym sądzicie i

Drogie panie
Pieszczoty piersi,co o tym sądzicie i jakie techniki lubicie?
Ssanie sutków, przygryzanie ich, smyranie języczkiem. Ściskanie, szczypanie. Ogólnie moje piersi są mega wrażliwe. Nie dodałam oczywistego pieszczenie sutków wilgotnym paluszkiem ... okrężnymi ruchami. Uwielbiam do pieszczot używać oliwki. 😈 a i taki nabrzmiały wilgotny kutas na piersiach też jest mega podniecający.
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
Ssanie sutków, przygryzanie ich, smyranie języczkiem. Ściskanie, szczypanie. Ogólnie moje piersi są mega wrażliwe. Nie dodałam oczywistego pieszczenie sutków wilgotnym paluszkiem ... okrężnymi ruchami. Uwielbiam do pieszczot używać oliwki. 😈 a i taki nabrzmiały wilgotny kutas na piersiach też jest mega podniecający.
A jak podoba Ci się pomysł aby sutki posmarować kosteczką lodu albo dmuchnąć zimnym powietrzem?
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Mam bardzo czułe piersi, które muszą być stymulowane podczas każdej aktywności seksualnej, nawet na pieska, kiedy partner ma zajęte ręce czymś innym pochylam się i ocieram się i pocieram nimi o podłoże. Im dalej przebiega zabawa tym lubię trochę ostrzej, czyli podszczypywanie, ugniatanie, warunek musi być wilgotno, bo mam bardzo delikatną skórę. Prawdziwym jednak dopalaczem jest kiedy pieszczoty piersi zaczyna mi ktoś od bioder, poprzez brzuch jadąc palcami i lekko drapiąc po linii żeber poprzez mostek do piersi lekko trąciwszy sutki kończąc na linii pachy, dwa- trzy takie przejazdy z dołu do góry i jestem gotowa na wszystko.
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
Mam bardzo czułe piersi, które muszą być stymulowane podczas każdej aktywności seksualnej, nawet na pieska, kiedy partner ma zajęte ręce czymś innym pochylam się i ocieram się i pocieram nimi o podłoże. Im dalej przebiega zabawa tym lubię trochę ostrzej, czyli podszczypywanie, ugniatanie, warunek musi być wilgotno, bo mam bardzo delikatną skórę. Prawdziwym jednak dopalaczem jest kiedy pieszczoty piersi zaczyna mi ktoś od bioder, poprzez brzuch jadąc palcami i lekko drapiąc po linii żeber poprzez mostek do piersi lekko trąciwszy sutki kończąc na linii pachy, dwa- trzy takie przejazdy z dołu do góry i jestem gotowa na wszystko.

Opis taki konkretny, że aż mnie ciarki przeszły jak czytałem. A z olejkiem próbowałaś ? Na przykład lekko rozgrzewający albo oziębiający ?
 
Mężczyzna

poseydon

Nowicjusz
Mam bardzo czułe piersi, które muszą być stymulowane podczas każdej aktywności seksualnej, nawet na pieska, kiedy partner ma zajęte ręce czymś innym pochylam się i ocieram się i pocieram nimi o podłoże. Im dalej przebiega zabawa tym lubię trochę ostrzej, czyli podszczypywanie, ugniatanie, warunek musi być wilgotno, bo mam bardzo delikatną skórę. Prawdziwym jednak dopalaczem jest kiedy pieszczoty piersi zaczyna mi ktoś od bioder, poprzez brzuch jadąc palcami i lekko drapiąc po linii żeber poprzez mostek do piersi lekko trąciwszy sutki kończąc na linii pachy, dwa- trzy takie przejazdy z dołu do góry i jestem gotowa na wszystko.
Znam tą technikę :)
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Kiedyś próbowałem z kostkami lodu. Najpierw smyrać je dookoła lodem, później te same ruchy, ale językiem. Sutek mega twardy i wypustki na brodawkach jeszcze bardziej widoczne. Polecam Paniom spróbować ;)
 
Mężczyzna

Devil_Inside

Cichy Podglądacz
Ja mojej Pani, gdy doprowadzam ja palcami pieszcząc łechtaczkę, między dwa palce drugiej dłoni chwytam sutki i na zmianę lekko ściskam. Z czasem gdy podniecenie rośnie ciągnę je do góry, coraz bardziej. Gdy czuje że jej finał się zbliża, naciągam je tak że są jak struny...i wtedy następuje jej eksplozja
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry