• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz z BDSM u cnotki.

Kobieta

BlueAnn92

Cichy Podglądacz
Witajcie. Zdaję sobie sprawę, że pewnie takich tematów jest multum, ale proszę Drogich adminów o utrzymanie tego tematu chociaż z tydzień do otrzymania odpowiedzi, o która zaraz poproszę później może trafić temat do kosza. Jestem 27-letnią spokojną i dość ułożoną szczególnie erotycznie kobietą. Moje życie erotyczne jest dość spokojne, a wielu pewnie powie, że nudne. Nigdy nie trafiłam na jakiegoś konkretnie dominujące faceta w życiu. Mój erotyzm opiera się na klasycznej masturbacji poprzez masowanie łechtaczki. Seks natomiast to klasyczny misjonarz, piesek, 69, oparta o ścianę czy wypięta leżąc na stole. Klasyczne robienie loda. Czasami finał w ustach, bez połyku. Anal może parę razy w życiu mi się zdarzył. Nic konkretnego jak widać. Aktualnie jestem w ponad już dwuletnim związku. I pierwszy trafiłam na naprawdę dominującego mężczyznę, który od gdzieś roku próbuje mnie namówić na wejście w klimaty BDSM. I tutaj zaczynają się moje problemy/pytania. Boję się tego, że nie sprawi mi to przyjemności, albo że go zawiodę. Jednakże jak chyba każdą kobietę w jakimś stopniu intryguje mnie ten świat. I dlatego mam pytanie do doświadczonych uległych kobiet, tudzież ogarniętych dominujących mężczyzn. Od czego w ogóle zacząć? Jak się przygotować? Co zrobić? Czy ewentualnie co kupić? Proszę o odpowiedź tutaj albo jeśli ktoś chce to na prywatnej wiadomości. Za każdą pomoc będę niezwykle wdzięczna.
 
B

Basia

Guest
rozumiem że osoba która Cię zaprasza do BDSM też nie ma pojęcia co robi ? i jak powinna podejść do tematu ? - prawdę mówiąc kiepsko to wygląda jak pytasz się kogoś innego niż sam zainteresowany. BDSM to mimo wszystko troska nawet o uległą.
Z drugiej strony nikt Ci nie powie czy Ci się to spodoba czy nie ani jakie podejście ma Twój partner. Ani jaki poziom reprezentuje.
 
Kobieta

BlueAnn92

Cichy Podglądacz
Z tego co wiem to ma doświadczenia w takich klimatach. A piszę tutaj chyba dlatego, że łatwiej mi anonimowo w internecie kogoś obcego zapytać, niż jego samego twarzą w twarz.
 
B

Basia

Guest
a jak Ci tu ktos powie że powinno być tak czy tak a okaże się że gośc ma inne podejście do tematu to co zrobisz ?
Skoro nie masz zaufania do samej rozmowy z nim to jak chcesz zaufać jak by nie było w brutalnym seksie czy w czynnościach które Tobie mogą wyrządzić krzywdę ?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Małopolska! Parę na pierwszy raz. Ogłoszenia 4
M Szukam pary na pierwszy raz Ogłoszenia 1
paypig Findom mój pierwszy raz Fetysze i perwersje 1
A Seks analny - pierwszy raz Porady seksualne 9
A Pierwszy raz Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry