• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pieprzenie żony z innymi

Mężczyzna

Satyr78

Cichy Podglądacz
Tego dnia byłem niesamowicie poddenerwowany i podniecony,Była to sobota dzień jak codzień ale miało się coś wydarzyć naco czekałem miesiące lata.Tego dnia miałem pieprzyć moja żonę z trzema obcymi facetami.Po wielu prośbach i błaganiach w końcu uległa.Była trochę zestresowana ale i podniecona. W południe zaczęła się przygotowywać do spotkania,Kąpiel golenie cipki malowanie czesanie itp.Siedziałem na kanapie gdy ona wyszła z pokoju nago i zapytała jak wyglada .A wyglada niesamowicie piękna zgrabna kobieta idealnie ogolona ,to jest widok którego się nie zapomina.Zaniemówiłem z wrażenia a ona zapytała w co ma się ubrać na spotkanie.Poprosiłem żeby mnie zaskoczyła.Ok odparła i wróciła się przebrac.Po chwili wróciła ubrana w czarne kabaretki koronkowy pas i biustonosz który tylko podtrzymywał jej piersi które sterczały twarde gotowe do ssania cały ten boski widok uzupełniały szpilki.Wyglądała bosko wysoka szczupła bladynka ze stojącymi piersiami i naprzmiala łechtaczka z podniecenia .Była gotowa .Umówilsmy się na 19 ,facetów wybrała osobiście kryteria miała proste ,powyżej 35 lat zadbany z ogolonym kutasem i powyżej 19 cm.Ostatnie poprawki i jestemy gotowi zakłada na siebie tylko długi płaszcz i wychodzimy.Jesteśmy na miejscu całuje ja mocno w usta i obiecuje ze będzie super. Wchodzimy do pokoju do hotelu oni już tam są Zdejmuje płaszcz i idzie ze mną trzymając mnie za rękę żeby usiąść na kanapie.Usiadła między jednym z gości i mna.Inny nalewak wino a trzeci usiadł na przeciw jej.Poprosił aby położyła swoją piękna stopę w sexi szpilce na jego kolanie,ja położyłem jej druga nogę na moich udach.Delikatnie w rozkroku odsłoniła swoją cipke .Trzymając ja za rękę czułem jak drży usta suche z podniecenia i szybki oddech była podniecona Reakcja facetów na taki widok byla naturalna, nabrzmiałe spodnie ze stojącymi kutasami .Liże jej jedna pierś a druga ten obok ten z naprzeciw sciagnol z jej stopy szpilkę i zaczął masować jej cudowną stopę Szepcze je do ucha by spojrzała obok na faceta jak mu kutas rozpycha rozporek.Mówię jej wyciąg mu ze spodni i mu odciągnij .Spojzala na mnie uśmiechnęła się dała mi buzi i rozsunęła mu rozporek z którego wystrzelił na zewnątrz jego twardy kutas.Wzięła go do ręki i powoli nim ruszała,Zobaczyła pierwszego i była zadowolona dwardy duży fiut gotowy do akcji Widziałem ze chce go possać znam ja doskonale jeśli się rozkręci to jej nikt nie zatrzyma .Uklękła na kanapie twarzą do jego kutasa wystawiając nam cipke i dupsko. Widząc żonę jak ssie kutasa facetowi i jest jej przyjemnie,liże jej cipke od tyły i czuje jak bardzo jest mokra. Lizać jej napalona cipe patrzę jak dwuch pozostałych jest już nago i stoją przed jej ustami ze sterczacymi fiutami. Rozbieram się i wkładam jej fiuta do cipy od tylu patrząc jak ssie trzem z przodu.Jest zachwycona .Trzy duże fiuty i mój są gotówe do rozprocia jej cipsa i dupska.Jeden z nich siada na kanapie i prosi by usiadła na jego kutasie Podchodzi do niego burze go do ust i ślini go i siada na nim wsowajac go do dupska ,wystawiając cipke ,po kolejki by ja ruchac Ona uwielbia się pieprzyć poprosi robi to z pasja.Po kolei pieprzymy jej cipe z innym kutasem w dupsku.Jest wniebowzięta zawsze maza o dwóch facetach a teraz ma czterech Dwóch ja pieprzą a dwóm obciaga ,wyglada codownie z dwoma kutasami w buzi i dwóch którzy ja pieprzą.Jest tak sexi ze jazy chce ja pieprzyć .Na jej pierwszy orgazm nie czekaliśmy długo był niesamowity i jej wyraz twarzy poprostu coś pięknego Znam jej cipe i wiem co miałem zrobić by trysnęła.Wkładam dwa palce do cipki i masuje jej górna cześć.Widzę ze zamknęła oczy i nabrzmiała jej cipka i zaraz będzie fontanna .Kilka ruchów i trysnęła cis pięknego
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry