• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Penetracja na chwilkę - bez kontynuacji

Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Cześć

Czy też Wam się nieraz zdarza zacząć seks pochwowy, tylko na chwilkę, by zaraz przestać i uciekać?

Nam się nieraz zdarza rano, że jako pomoc we wstawaniu na czas dobieram się do żony, wchodzę w nią, by po minucie uciekać. Oczywiście zostaje wielki niedosyc u nas obu, ale też jest to miłą pobudką.

Żona ma problemu ze wstawaniem większe idę mnie, a w pracy musi być punktualnie, to jej jeraz tak pomagam. Zazwyczaj po wieczornym seksie przed spaniem, bo wtedy sam ma większą ochotę. Dziś na przykład się przytuliłem, poglaskalem, pomalowałem, później chwilę próbowałem wejść penisem, ale jednak było trzeba polizać, to położyłem, wtedy już poszło jak po maśle. Trochę wiercenia se w niej,w te i wew te i niestety trzeba było kończyć to uciekłem. A teraz mam niedosyt dalej 🤣
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Ewela.88 Podwójna penetracja Seks 275
M Podwójna penetracja Seks 33
X Kręci mnie mkm, trójkąt z parą i podwójna penetracja. Czy warto w to iść? Porady seksualne 37
R Fetysz bez hamulcy Seks 0
M Laska 3 lata bez seksu Seks 22

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry