• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ostra chłosta w filmach BDSM

Kobieta

Rene93

Erotoman
Nie wygląda to na fikcję... Szkoda tak pięknego ciała... świat jest niepojęty... Bez żadnych granic...
 
Ostatnia edycja:

Llama

Cichy Podglądacz
Ja akurat lubię klapsy w różne miejsca na ciele czy lanie w tyłek jak przeskrobię (no dobra, moze nie tyle lubie, co mnie w jakis dziwny sposób, ktorego nie potrafie wytlumaczyc podnieca). Ale nigdy nie mam po tym trwalych sladow poza moze zarumieniona skora i pieczeniem. Czegos takiego sobie nie wyobrazam, to jest wrecz uszczerbek na zdrowiu, trwaly. Przeciez to musi zostawic blizny.... jak ja mam do dzis blizne po zacieciu sie LEKKO maszynka, to co dopiero ona po tym...
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
No to taki tylko raz by mi włożył i wyjął pocharatanego haha... Pułapka na zębach by tu akurat zdała egzamin na 6:D
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
A te laski potrafią potem w ogóle mówić? Bo mają chyba wszystko w gardłach pozrywane.... Moja zawsze po takim głębszym lodziku mówi że gardło drapie... A co dopiero taki hardcore
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Sądzę, że trochę to gra, ale też sporo muszą ucierpieć, w większości sądzę, że się na to godzą.

Mnie bicie kobiet nie kreci. Związywania jeszcze jakoś tak, ale bicie nie. Za to w przypadku femdom trochę znęcania się nad facetem mnie podnieca, na pewno bardziej niż w odwrotnej sytuacji.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie lubię ostrej chłosty ani robienia krzywdy w żadną stronę w ramach BDSM ani ogólnie seksualnych zabaw. A już szczególnie odrażający jest pomysł krzywdzenia kobiet. Kobiety należy adorować i okazywać im szacunek, a nie bić je.
Lubię oglądać wiązanie, różne fetysze, zabawy w dominację i uległość, jednak bez jakiegokolwiek uszkadzania ciała.
 
B

Basia

Guest
nie no ja rozumiem BDSM jako tako ale uszkodzenia ciała ? Tym bardziej że widać że bitej wcale to nie kręci.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie lubię filmików z ostrym canningiem.
Jeśli filmy z chłostą, to tylko lekką i po pupie jako dodatkiem do fizycznej dominacji.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry