• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Orgazm pochwowy

Mężczyzna

Kamil334

Cichy Podglądacz
Witam,
Panowie piszę do was aby zaczerpnąć informacji odnośnie orgazmu pochwowego, czy wasze partnerki go często osiągają, czytałem informacje a właściwie "intrukcje" jak fo wywolac u partnerki pocierając punkt g, upraszczając wyczytałem artykuł że należy włożyć palec wskazujący i srodkowy i mocnym kolistym ruchem pocierać o punkt g do momentu wytrysku. Co sądzicie o tej praktyce cały czas nad tym myślę ale boję się reakcji partnerki na to chociaż lubimy eksperymaty i ostry seks
Smile
Swoją drogą lubicie takie sytucje w łóżku i myślicie że są pożądane ?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
😀

Sorry za szczerzenie zębów, ale jestem przekonany, ze czytasz jakąś paskudnie wywrotowa prasę rodem spod budki z piwem.

Orgazm pochwowy wywołuje twardy kutas rozrywający cipkę, wedle prastarej zasady: niech mnie szlag trafi, ale rozerwę cie na tysiące kawałów. Jak chcesz to osiągnąć jednym palcem?
 

Kloceq007

Seks Praktykant
Przede wszystkim orgazm pochwowy nie jest jednoznaczny z kobiecym wytryskiem. Może przecież osiągnąć takowy orgazm bez squirtu. Próbuj:) może Ci się uda:) ja nigdy tego nie doświadczyłem, choć zawsze chciałem zobaczyc taki wystrzał 🤩🤩
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Witam,
Panowie piszę do was aby zaczerpnąć informacji odnośnie orgazmu pochwowego, czy wasze partnerki go często osiągają, czytałem informacje a właściwie "intrukcje" jak fo wywolac u partnerki pocierając punkt g, upraszczając wyczytałem artykuł że należy włożyć palec wskazujący i srodkowy i mocnym kolistym ruchem pocierać o punkt g do momentu wytrysku. Co sądzicie o tej praktyce cały czas nad tym myślę ale boję się reakcji partnerki na to chociaż lubimy eksperymaty i ostry seks
Smile
Swoją drogą lubicie takie sytucje w łóżku i myślicie że są pożądane ?

Zacznij od kobiecej głowy. Orgazm pochwowy kobieta osiągnie podczas penetracji.
To czego się naczytałeś to wrażliwy punkt na ściance pochwy...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No pewnie, ze tak, bo wystarczy kilka odpowiednich slow, a dziewczyna odleci w kosmos wcześniej, szybciej niż sądziła 🙂
Sprawdzone!
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Kobiecy wytrysk wcale nie musi być wywołany tzw. Punktem G - squirt może nastąpić po drażnieniu i masowaniu łechtaczki
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Najlepszy orgazm jest jak sie porzadnie wypiesci, i jezyczkiem popracuje. Trzeba czasu i wyczucia wiem z wlasnego doswiadczenia. Moja dopiero jest spełniona jak ma łechtaczkowy, i pozniej kilka pochwowych czasem analny. Musimy dbac o gre wstepna, i leje sie jak z kaczki pozniej 🤗🤗🤗
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Kazdy facet powinien przeczytac lekture Iana Kernera "Jej orgazm najpierw poradnik dla myślących mężczyzn".
Jest to "necronomicon",instrukcja obslugi kobiety.Jak dla mnie najlepsza ksiazka w ktorej autor opisuje jak sprawic kobiecie przyjemnosc. Dotykanie,lizanie,gdzie naciskac,jak zbudowana jest cipka,miejsca erogenne.
Stymulowanie punktu A daje lepsze orgazmy ktory mozemy wywolac bez pomocy fiuta,tylko przy sprawnym uzyciu rak i jezyka.✌️
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Kazdy facet powinien przeczytac lekture Iana Kernera "Jej orgazm najpierw poradnik dla myślących mężczyzn".
Jest to "necronomicon",instrukcja obslugi kobiety.Jak dla mnie najlepsza ksiazka w ktorej autor opisuje jak sprawic kobiecie przyjemnosc. Dotykanie,lizanie,gdzie naciskac,jak zbudowana jest cipka,miejsca erogenne.
Stymulowanie punktu A daje lepsze orgazmy ktory mozemy wywolac bez pomocy fiuta,tylko przy sprawnym uzyciu rak i jezyka.✌️
Oj tam, nic nie trzeba czytać aby wiedziec, ze 3 cm jezyka nie jest w stanie na dluzej zaspokic kobiety,
 
Mężczyzna

mikolaj_11

Cichy Podglądacz
Kobiecy wytrysk wcale nie musi być wywołany tzw. Punktem G - squirt może nastąpić po drażnieniu i masowaniu łechtaczki
najlepsza wersja squirt'a jest wtedy gdy doprowadza sie do niego kutasem, niesamowite doswiadczenie gdy kobieta dochodzi w ten sposob i mozna sobie przypisac cala zasluge, nawet moj wytrysk nie byl tak intensywny jak w tej sytuacji ;)
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Raczej językiem nie dosięgniesz do punktu A 😅
Ale srodkowym palcem jak najbardziej;)
Oj tam, nic nie trzeba czytać aby wiedziec, ze 3 cm jezyka nie jest w stanie na dluzej zaspokic kobiety,
Lechtaczka ma okolo 8 tys. zakonczen nerwowych,sporo wiecej niz wejscie pochwy.Teoretycznie 3 cm jezyka moze bardziej zaspokoic niz 5 cm czlonka.Wszystko zalezy od kobiety co bardziej lubi.
 
T

thylaris

Guest
Hmmm... Nie tylko kutas się w tym wszystkim liczy ku zaskoczeniu nie musi być twardy jak skała a orgazm może być nieziemski... 😊🤭
Wszystko zależy od podniecenia partnerki nam zdążyło parę razy może nie do końca był mega wytrysk ale poczuliśmy bardzo duże ciepło w środku i delikatnie wyleciały soczki super uczucie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
On1001 Orgazm pochwowy Porady seksualne 6
F Orgazm pochwowy i kobiecy wytrysk Seks 12
X pegging a orgazm u faceta Seks 2
C Antydepresanty a orgazm Seks 6
Lukas69 Męski orgazm bez użycia rąk. Masturbacja 28

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry