• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Opowiadanko Ashleyki nr 1 - o pokojówce

Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Dobrze wiesz kochanie, że specjalnie wylałam tę kawę. I oboje wiemy, że specjalnie zaczęłam ją wycierać szmatą do podłogi zamiast mopem ;) Kucnęłam na podłodze, pochyliłam się w pozycji na pieska, i ścierałam tą kawę. Ustawiłam się tyłem do Ciebie, moje nóżki poszły na boki, a moja dupcia w górę, ładnie i mocno wypięta dla Ciebie 😘 Mając na sobie strój pokojówki, widziałeś mój tyłeczek odsłonięty w połowie. Podszedłeś do mnie od tyłu, kucnąłeś przy mojej dupci, i poczułam na niej Twoje łapki, jak mi ją masują 😊 Ja nadal udawałam, że zmywam kawę, ale wypięłam się mocniej. Prawą ręką smyrałeś mnie po cipeczce 😍 Dobrze wiesz, jak lubię, gdy mnie macasz kotku 😉 W odpowiedzi na Twoje pieszczotki, moja dupcia poszła w górę jeszcze mocniej, a Ty wiedziałeś, że jestem zadowolona 💋 Dałeś mi mocnego klapsa drugą łapką, a ja zajęknęłam słodko, a ja wiem tygrysku, jak to lubisz 😉 Nie zastanawiałeś się długo, złapałeś mnie za bioderka i chwilkę przedłużając, przysunąłeś moją dupcię do swojego kutasa w spodniach 😍 Poczułam na pośladkach, jaki jesteś bosko twardy kocurku 🤤 W jednej chwili poczułam, że tak mocno chcę go poczuć w szparce, i tak bardzo chcę, żebyś się we mnie zadowolił skarbie 💦

Cdn 😉
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry