• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Opowiadanie erotyczne: Koleżanka z klasy

Mężczyzna

erotales

Cichy Podglądacz
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum,

Jestem nowym członkiem tej wspaniałej społeczności i bardzo się cieszę, że mogę z wami dzielić moje zainteresowania literackie. Niedawno ukończyłem pisanie opowiadania, które bardzo chciałbym poddać waszej ocenie.

Przepraszam za tę formę, ale chciałbym podać tutaj link do mojego opowiadania. Zapewniam, że jest to link do bloga, który jest wolny od jakichkolwiek reklam. Oto link: Koleżanka z klasy

Czy mogę liczyć na waszą pomoc w krytycznej analizie mojego opowiadania? Chciałbym usłyszeć, co sądzicie o stylu pisarskim, fabule, postaciach i ogólnej kompozycji. Wasze opinie, zarówno te pozytywne, jak i te konstruktywnie krytyczne, są dla mnie niezwykle wartościowe.

Z góry dziękuję za poświęcony czas i czekam z niecierpliwością, aby poznać wasze spostrzeżenia.

Pozdrawiam ciepło,
 
Mężczyzna

Nurek

Cichy Podglądacz
Ciężko wrzucić opowiadanie jako post. Znów pewnie jakieś naciąganie i wyciąganie danych. W dzisiejszych czasach nie wiadomo co kryje się pod niewiadomo jakim linkiem
 
Mężczyzna

erotales

Cichy Podglądacz
Opowiadanie jest tam w formie audio (trwa 20 minut), rozumiem jeśli komuś nie chce się przechodzić na zewnętrzną stronę. Wszystkim innym dziękuję i zapraszam do wysłuchania oraz konstruktywnej krytyki.

A dla tych co mają opory przedstawiam fragment w wersji na Youtubie:
 
Mężczyzna

Mr Hyde

Cichy Podglądacz
Pozwolę sobie ogólnie zapytać: Czy wasze teksty mają autora/autorów (nie zauważyłem, by pod jakimś ktoś się podpisał) i czy są czytane przez żywego/żywą lektora/lektorkę, czy przez dobry syntezator mowy?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry