• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ocenię penisa

Mężczyzna

Mrmartin

Cichy Podglądacz
dlaczego faceci tak chętnie wysylają penisy, a kobiety cipek nie? Oto jest pytanie

Moje małe spostrzeżenie, nie wiem czy prawdziwe, oczywiście moim zdaniem tak, ale ile ludzi, tyle opinii. Otóż...
Ciężko być facetem w dzisiejszych czasach, zresztą nie tylko facetem, ale i sobą. Tyczy się to obydwu płci.
Internet jest super wynalazkiem, ale jak narazie to porządne narzędzie, które jest wykorzystywane do manipulacji i niszczenia relacji międzyludzkich. Da się odczuć brak szacunku w sieci, da się odczuć poniżonych mężczyzn, dla których kobieta to obiekt bardzo pożądany, ale i nieosiągalny. Faceci są wzrokowcami, podniecają nas nagie fotki. Czasami zdaje mi się, że mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że jednak kobiety są inne. Ale nie miejcie nam tego za źle, każdy chciałby być kimś w czyiś oczach, każdy chciałby się podobać, każdy chciałby być doceniony. Z całego serca wierzę w to, że kiedyś te różnice między nami zostana zatarte. Panom życzę więcej wiary w siebie i szacunku do swojego ciała, nie jesteśmy tylko niechcianymi kutasami! 😅 A kobietom życzę, cierpliwości, wytrwałości w kontaktach z mężczyznami, wybaczcie nam nasze słabości, to dzisiejszy świat nas wpędza w kompleksy 😐
 
Mężczyzna

Mrmartin

Cichy Podglądacz
A i żeby nie być gołosłownym, sam miałem tak niską samoocenę, poczucie własnej wartości, że szukałem odpowiedzi na pytanie co ze mną nie tak 🙄
A paniom szukającym w tym zarobku tfu 🖕 nigdy nie wiesz co kieruje drugą osobą, liczba oszustów, pogardy jest przerażająca (tak mówię z własnego doświadczenia), panowie więcej szacunku do własnego ciała!
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry