• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Noszone majteczki jako prezent-czy to dobry pomysł?

Dać mu te majteczki czy nie ? Pytanie tylko do panów


  • Total voters
    20
Mężczyzna

pawełP

Cichy Podglądacz
Taaak, wspaniale to uknułaś 😉😁 jeśli jesteś pewna że facet ma na Ciebie ochotę to będzie piękny gest i ogromne prawdopodobieństwo że zdarzy mu się to pierwszy raz w życiu i raczej każdy normalny facet wówczas zrobiłby już wszystko by to doszło do skutku. Aż zazdroszczę mu uczucia w momencie kiedy otwiera paczuszkę i widzi co jest w środku 😍😍😍😁
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Taaak, wspaniale to uknułaś 😉😁 jeśli jesteś pewna że facet ma na Ciebie ochotę to będzie piękny gest i ogromne prawdopodobieństwo że zdarzy mu się to pierwszy raz w życiu i raczej każdy normalny facet wówczas zrobiłby już wszystko by to doszło do skutku. Aż zazdroszczę mu uczucia w momencie kiedy otwiera paczuszkę i widzi co jest w środku 😍😍😍😁
I właśnie o to mi chodziło. Pięknie to ująłeś. Zapamięta taką akcję na baaardzo długo 🥰
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
No i oczywiście mam nadzieję że o tym jak poszła ta akcja i co się dalej wydarzyło przeczytam w tym temacie na forum 😁😁
A masz pomysł który sposób dania mu ich będzie najodpowiedniejszy?
Najbardziej z klasą ?
Danie do ręki, podrzucenie żeby nie widział że to ja , czy wsuniecie mu gdzieś np plecak kurtka jak będziemy sami , może coś innego?
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
A masz pomysł który sposób dania mu ich będzie najodpowiedniejszy?
Najbardziej z klasą ?
Danie do ręki, podrzucenie żeby nie widział że to ja , czy wsuniecie mu gdzieś np plecak kurtka jak będziemy sami , może coś innego?
Może nałóż takie leginsy Ala rajstopowe bez majtek.. Nachyl się żeby widział że nie masz nic. Napewno już sobie nie odpuści.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
A masz pomysł który sposób dania mu ich będzie najodpowiedniejszy?
Najbardziej z klasą ?
Danie do ręki, podrzucenie żeby nie widział że to ja , czy wsuniecie mu gdzieś np plecak kurtka jak będziemy sami , może coś innego?
Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Po prostu zdejmij majtki i gdy będziecie sami powiedz, że masz dla niego niespodziankę i włóż mu do ręki 🙂
Kurczę, jak ja chciałbym, żeby laska wcisnęła mi do ręki majtki, które przed chwilą zdjęła z tyłeczka 🥰
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Po prostu zdejmij majtki i gdy będziecie sami powiedz, że masz dla niego niespodziankę i włóż mu do ręki 🙂
Kurczę, jak ja chciałbym, żeby laska wcisnęła mi do ręki majtki, które przed chwilą zdjęła z tyłeczka 🥰
Też dobre 😍 ale dopiero możliwe do realizacji jak mi chociaż położy rękę na udzie
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Jak zrobi się ciepło to możesz tak zrobić. Jak przyjeżdżasz swoim samochodem przygotuj sobie sukienkę. Z tego co piszesz to masz obowiązkowy stój w jakim musisz być. Będzie ciepło to go zaproś gdzieś. Mają sukienkę w samochodzie powiesz że szybko przebierzesz się w coś luźnego. Nałóż skąpa i prześwitująca bieliznę. I dorzucę jeszcze żeby nie podglądał.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry