• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Noc poślubna.......

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Przyznaję - nie dotrwałam do końca, ale może my się nie znamy 😉? Myślę, że autor tego opowiadania chciał być jak James Joyce piszący wielki, nocny monolog Molly Bloom w "Ulissesie". Tyle, że nawet tam jest postawiona jedna kropka. No i Joyce za brak interpunkcji zdobył literackiego Nobla, a tu się na to nie zanosi.Z góry przepraszam za drobne złośliwości, ale nie mogłam się powstrzymać
 
Mężczyzna

Przemek77

Cichy Podglądacz
Wiesz co to jest "interpunkcja"? Nie używasz w ogóle znaków przestankowych, ortografia też "leży", niestety. Szanuj swoich czytelników.
Nawet najciekawsze opowiadanie będzie gówno warte, jeśli będzie napisane w taki sposób jak Twoje.
Czytanie tego "czegoś" nie tylko męczy ale i mocno denerwuję.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Przyznaję - nie dotrwałam do końca, ale może my się nie znamy 😉? Myślę, że autor tego opowiadania chciał być jak James Joyce piszący wielki, nocny monolog Molly Bloom w "Ulissesie". Tyle, że nawet tam jest postawiona jedna kropka. No i Joyce za brak interpunkcji zdobył literackiego Nobla, a tu się na to nie zanosi.Z góry przepraszam za drobne złośliwości, ale nie mogłam się powstrzymać
Andrzejewski napisał powieść, która składa się z dwóch zdań, mimo że liczy kilkaset stron: "Bramy raju" :)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Przyznaję - nie dotrwałam do końca, ale może my się nie znamy 😉? Myślę, że autor tego opowiadania chciał być jak James Joyce piszący wielki, nocny monolog Molly Bloom w "Ulissesie". Tyle, że nawet tam jest postawiona jedna kropka. No i Joyce za brak interpunkcji zdobył literackiego Nobla, a tu się na to nie zanosi.Z góry przepraszam za drobne złośliwości, ale nie mogłam się powstrzymać
Wydaje mi się, tak zapamiętałem z poetyki dzieła literackiego, że tu mowa o strumieniu świadomości.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
No cóż ...:oops:
Zrypali Cię ale nie tak bezpodstawnie - można było pokochać ortografię to by dużo zmieniło na korzyść ... Ja nie umiem pisać ale pisze co mam w duszy ale staram się pilnować oddechu - a interpunkcja jest jak oddech w wierszu i opowiadaniu ... Emocje są różniste ale pomaga je okiełznać ortografia ... I jeszcze kwestia smaku - tj. wulgaryzmy w tej postaci jakie proponujesz mnie dobijają no masakra i tyle... Da się ładnie zaznaczyć kontekst bez określeń jakich używasz itp. itd... Pomyśl o tym bo tak to dało by się czytać to coś naskrobał :) Siemka :)
 
S

sheepdog

Guest
No cóż ...:oops:
Zrypali Cię ale nie tak bezpodstawnie - można było pokochać ortografię to by dużo zmieniło na korzyść ... Ja nie umiem pisać ale pisze co mam w duszy ale staram się pilnować oddechu - a interpunkcja jest jak oddech w wierszu i opowiadaniu ... Emocje są różniste ale pomaga je okiełznać ortografia ... Pomyśl o tym bo tak to zyskało by na blasku to coś naskrobał :) Siemka :)
Brawo Less : "interpunkcja jest jak oddech" - cudownie to ujęłaś nie będąc filologiem:)
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Brawo Less : "interpunkcja jest jak oddech" - cudownie to ujęłaś nie będąc filologiem:)
Dziękuję nie chciałam się wymądrzać po prostu tak to czuję a to określenie usłyszałam od Śp. Vaclava Havla ... To był Cudowny Ludzik który mnie poznał z równie Cudownym Jaromirem Nohavicą ...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry