• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niezwykły rejs.

Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Znalazła go i pewnym ruchem przeciągnęła za swoją głowę, każąc jednocześnie dalej masować biust. Bawiła się jego wielkim kutasem masując go i muskając językiem. Drugi z chłopaków dalej klęczał przy jej cipce i było widać że zrobił dobrą robotę, soki leciały już strumieniem. W pewnym momencie wstał i wtedy dopiero pokazał się jego sprzęt w całej okazałości – długi, gruby i żylasty penis, nigdy jeszcze nie widziałem kutasa takich rozmiarów. Przymierzył się i jednym płynnym ruchem wszedł w cipkę mojej towarzyszki. Widać było że zaskoczył ją swoim rozmiarem bo na moment znieruchomiała a on wtedy zaczął się w niej poruszać. Złapała oburącz kutasa chłopaka który stał u jej głowy i zaczęła go mocno masować jednocześnie poruszając biodrami. Najpierw trysnął chłopak w jej środku, wstrząsnęły nim dreszcze i zalał ją taką ilością spermy że zaczęła wypływać z cipki, później doszła ona. Przerwała masowanie kutasa i kazała chłopakowi i jej głowy klęknąć i wylizać jej cipkę ze spermy tego pierwszego. Rzucił się do roboty natychmiast a ona znowu zaczęła pojękiwać. W pewnym momencie odepchnęła jego głowę i przewróciła na plecy a sama usiadła mu tyłem na twarzy i zajęła jego kutasem. W tym czasie pierwszemu znowu stanął a i ja zauważyłem że mam mega wzwód. Popatrzyliśmy na siebie, ja się szybko rozebrałem i podeszliśmy do zajętej sobą pary. Zobaczyli nas i przerwali swoje zabawy, ona wstała i uklękła wypinając się tyłem do chłopaków z których ten na dole od razu wślizgnął się swoim kutasem w jej cipkę a drugi zaczął rozpychać pupę. Ja stanąłem z przodu dając jej do ust mojego kutasa. Drągalowi udało się w końcu przecisnąć przez ciasne oczko i zaczął jeździć w tę i z powrotem ujeżdżając jej pupę, chłopak na dole walczył zawzięcie z jej cipką a ja czułem na swoim kutasie jej roztańczony język a jej dłoń zabawiała się moimi jądrami. Doszliśmy wszyscy razem, ja spuszczając się jej w usta, a oni wypełniając każdą jej dziurkę swoimi płynami. Ona też miała orgazm i to chyba niemały bo trzeba ją było podtrzymać żeby nie upadła a soki tryskały z niej jak fontanna. Położyliśmy się na piasku i po odpoczynku chłopaki podziękowali nam za fajny wieczór i się ulotnili. My wzięliśmy kąpiel w morzu i wróciliśmy na jacht niosąc ciuchy w rękach co już pomału stawało się tradycją.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Wyczerpani poszliśmy spać. Rano po śniadaniu przyjechał jej mąż. Nie ukrywam że trochę obawiałem się tego spotkania, jednak gość się przywitał, sprawdził łódkę i jak przyszło do rozliczenia zdziwiłem się że dostałem 20 procent więcej niż było umówione. Stwierdził z błyskiem w oku że dostałem super referencje od jego żony i wymaga to dodatkowej zapłaty co on z chęcią zrobi. Jednocześnie kazał zarezerwować sobie czas na konkretny termin bo będzie potrzebował załoganta a ja idealnie się sprawdzę jako pomoc w żeglowaniu i nie tylko. Powiedziałem że będę trzymał dla niego termin i pożegnaliśmy się a ja pojechałem na lotnisko.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry