• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nauczycielka rimmingu

Kobieta

AnalnaAnetka

Cichy Podglądacz
Jakieś 10 lat temu zatrudniłem się w jednej fabryce. Zalewaliśmy gumą kable do ABS - nic specjalnego. Już pierwszego dnia moją uwage zwróciła kontrolerka jakości Joanna. Ja miałem 23 lata, a ona 40 więc była dla mnie milfem. Zawsze gdy przechodziła obok maszyn, wlepiałem wzrok w jej pupe opiętą czarnymi materiałowymi spodniami i fantazjowałem o tym jak dobieram się do tego wielkiego dupska. Po 3 miesiacach pracy przyszedł dzień w ktorym ze wgledu na mała ilosc produktu przeznaczonego na ten dzień, kierownik wysłał Asie zeby pracowala ze mną na maszynie. Już od pierwszych sekund rozmowa z nią przebiegała bardzo płynnie, tak płynnie że bez wstydu prześliszmy na tematy erotyczne.
-Ty to chyba jeszcze prawoczek co? - uśmiechneła się.
-Prawiczwk nie, ale też nie mam jakiegoś dużego doświadczenia - odparłem
-Jal to? - zdziwiła się - taki przystojny chłopak?
-No wiesz... dziewczyny w moim wieku niby robią z siebie szmaty ale co do czego okazuje się że nie są zbyt skłonne do seksu tym bardziej że ja lubie wiesz... eksperymenty
-O prosze. No kobietą chec na nowosci przychodzi raczej z wiekiem. Jakie eksperymenty?
-No.. - zawstydziłem się jej śmiałością
-No dobra - przerwała mi - jak Cie to ośmieli to moge Ci pierwsza powiedzieć na przykład co mnie kręci - uśmiechneła się.
-Znaczy.... eeee... co? - zakłopotałem się.
-Lubie w dupe - jej policzki delikatnie się zaczerwieniły
-Nie dziwie się, z takim garażem to pewnie sama przyjemnosc? - spytałem coraz bardziej napalony
-Duża nie? - spytała obracając się i chwytając za pośladek
-I piękna - wykrztusiłem
-Ooooo dziękuje hihi, nie każdy lubi duże pupy
-Ja uwielbiam - odpowiedziałem chwytając ją za pośladek
-Ej ej ej łapki przy sobie- powiedziała zdenerwowanym głosem
-Prze... przepraszam nie chciałem ale... - wystraszyłem sie
-Wiem prowokuje Cie, nic sie nie stało - mrugnęła do mnie okiem po czym na hali rozległ się dźwięk końca zmiany.
-No i fajrancik - rzekłem nadal zakłopotany.
-Nio. W końcu, bo już miałam coraz mniej siły. Wiesz co... - zaczeła Aśka po czym nastąpiło kilka sekund ciszy.
-C...co? - spytałem zaciekawiony.
-Może pójdziemy na piwko po pracy?
-Pewnie. Bardzo chętnie.
-Jak się przebierzesz poczekaj na mnie w męskiej ubikacji- rzuciła po czym szybko poszla do szatni
-W... ubikacji?... - powiedziałem sam do siebie nie wiedząc o co chodzi. Po chwili zrozumiałem że pewnie się pomyliła i chciała powiedzieć że w meskiej szatni.
Przebrałem sie i skierowalem do wyznaczonego pomieszczenia. Czekałem 10 minut aż stwierdzilem ze raczej mnie olała wiec ide do domu. Drepczac korytarzem ku wyjsciu minalem meskie wc.
-A może jednak... - pomyślałem i chwycilem za klamke. Otwierajac drzwi zobaczyłem w środku Asie.
-Już myślałam że mnie wystawiłeś robaczku - wyraźnie ucieszyła się z mojego widoku.
-Pomyślałem że sie przejezyczyłas i chodzilo Ci o szatnie. Czemu chcialas sie spotkac w kiblu? - spytałem
-To delikatna sprawa - zaczerwieniła się - nasza rozmowa bardzo mnie napaliła i pomyślałam... nie ważne - rzuciła i chwyciła za klamke żeby wyjsc.
Złapałem za jej reke i spytałem.
-Co pomyślałas? - wbilem wzrok w jej oczy a ona cofnela reke.
-Że się poruchamy - wykrztusiła prawie nie zrozumiale.
-Asia... ja... - ledwo wybełkotałem w szoku. Już chciałem wydusić z siebie wiecej, gdy ona zablokowala drzwi i podeszla do umywalki wypinając swoją wielką dupe.
-Pokaże Ci jak to jest z milfem - rzekła poczym zaczeła powoli zsuwać spodnie odsłaniając swoje soczyste pośladki.
-Chcesz się pobawić moim tyłkiem?
Nawet nie odpowiedziałem i uklęklem całujac i masując jej dupe.
-Taaaak baw się synku baw - zaczeła cicho jęczeć po czym spytała:
-Próbowałeś kiedyś rimmingu?
-Wstyd sie przyznac ale nie bardzo wiem co to jest.
Asia chwyciła za majtki i zdjeła je odsłaniajac wielką brązową dziurę. Gdy to zobaczyłem pomyślałem że jest to nienaturalny rozmiar odbytu ponieważ był wiekości pięści.
-Poliż mnie po oczku Robert
Nie musiała długo czekać a mój język zatopił się w jej wielkim kakale. Zapach i smak jej odbytu był cudownie podniecający. Czułem jak jezyk wraz z całymi usyami dosłownie wpada do środka.
-Oooooh taaaaak smakuje Ci?
-Tak Asiu! Jest pyszny - Zaczalem jednoczesnie lizac i wpychac w nia palec, pozniej drugi i trzeci aż w końcu cała moja piesc zatopiła się w jej dupie.
-Taaaaaak ooooh pieprz mnie!
Energicznymi ruchami zaczelem posuwac ją ręką wsłuchując sie w jej jęki. Po 3 minutach wyciągnąłem gwałtownie moją dłoń, a Aśka wypuściła z cipki wodospad soków.
-Oooooooaaaaaghjjjjjj oooooh ooooh tak! Wspaniale! - odwrocila sie i chwyciła za mojego fiuta wsadzajac go sobie do gardla po same jajka.
-Gohl gohl gohl - ssała jak szalona - Mam meza wiesz? - powiedziala do mnie oblizując śline wyciekającą jej nawet przez nos.
-Przepraszam ja nie wiedzialem... - rzeklem z wyrzutem sumienia.
-Nie szkodzi gohl gohl już od dawna sie nie pieprzymy gohl dlatego chcialam się puścic z jakims mlodym z wielkim fiutem gohl gohl gohl
-Skąd wiedzialas że mam wielkiego?
-Sandra mi powiedziała. Kiedyś zauważyła nie chcacy jak się przebierałes. Powiedziała że jest soczysty i gruby a tylko taki nadaje się do mojej dupy. Jak widzisz mam dość duże oczko. Wtedy pomyślałam że namówie Cie jakos zebys mi w nie wsadził - po tych słowach Joanna wyjeła mojego kutasa z ust, uklękła i wypieła się rozszerzając posladki rękoma - Wejdz we mnie Robert! Tu i teraz wyruchaj mnie w dupe! - krzyknela a ja zaczelem zanużać swoje pento w jej ciepłym brązowym odbycie. Poczułem błogość. Jej dupa zaczeła zaciskac się w okol monego prącia a ja ja tłok zaczalem coraz szybciej poruszac sie w jej wnetrzu.
-Ooooooh! OOOOOH! - Asia jęczała w nieboglosy - Taaaak! Pieprz mnie! Jestem dziwką! Zdradziłam męża ale dobrze mi z tym!
-Po tych słowach nie wytrzymałem i wystrzeliłem w jej wnetrzu cały ładunek.
-Ooooooh - jęknąłem tracąc nagle wszystkie siły lecz gdy zobaczyłem że Asia też dochodzi, resztką energii i mięknącym fiutem starałem się nadal ją pieprzyć.
-Aaaaaaaaa! Ohhh ohhh ohhh - opadła na podłogę a ja położyłem sie obok niej wpatrujac sie w błękitne oczy.
-Tego potrzebowałam wiesz - powiedziała zadowolona.
-A ja pierwszy raz mialem okazje wylizac kobiecie tyłek
-Podobało Ci sie? - spytala z zaciekawieniem
-To bylo wspaniale. Ten zapach, ten smak... Chcialbym lizać Ci dupe codziennie Asia.
-Hihi - zaśmiala się poczym wstala i rzekła:
-Jeśli tylko sie trafo okzja młody, a teraz zbierajmy się bo zaraz przyjadą myjkarze na nocke a nie chce żeby nasz romans się wydał.
Obralismy sie, poczym dyskretnie opuscilismy WC rozchodzac sie do domów.
Po tylu latach nadal spotykam się z Asią w tajemnicy przed jej mężem i moją żoną by móc spełnić z nią wszystkie fantazje CDN.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
absurdalneharlequiny Nauczycielka zwabiona podstępem Opowiadania erotyczne 1
A Nauczycielka Seks 34
M lubuskie sex nauczycielka Ogłoszenia 24
Z małopolskie Nauczycielka seksu Ogłoszenia 0
A Szkoła, nauczycielka Opowiadania erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry