• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Napalony Nieznajomy

Kobieta

NapalonaRosa

Cichy Podglądacz
Wszystko wydarzyło się pewnej nocy w jakmiś klubie. Poszłam z koleżanką ale po chwili tańczenia razem ona znalazła sobie jakiegoś partnera a ja dalej byłam sama. Miałam czarną skórzaną kurtę, czarne legginsy i oczywiście czarną koszulkę z dekoltem. Piłam drinka i obserwowałam przyjaciółkę gdy poczuła ochotę pójść do toalety. W toalecie było pełno dymy ale dałam radę wejść do kabiny i usiąść. Sprawdzałam telefon gdy zauważyłam że z boku kabiny był otwór pomyślałam że to pewnie glory hole i się zaśmiałam, po chwili scroolowania facebooka zobaczyłam jak penis wyłania się z otworu i sterczy czekając na kogoś kto go zaspokoi. Na początku nie zwracałam uwagi i chciałam już wyjść lecz im dłużej na niego patrzyłam tym większą miałam ochotę, nie mogłam się powstrzymać patrząc na tą długą pałę która czekała aż ją obciągnę. Powoli podeszłam i go dotknęłam, mężczyzna po drugiej stronie chyba był zadowolony więc zaczęłam mu robić dobrze ręką. Długo nie minęło zanim padłam na kolana i zaczęłam mu obciągać. Kochałam to uczucie gdy jego fiut był w moich ustach i pulsował za każdym razem jak brałam go głębiej. Tajemniczy nie znajomy, przecisnął swoją rękę przez otwór i szybko wślizgnął ją pod mój stanik, nie protestowałam gdy macał moje piersi tylko dalej mu robiłam loda jak dobra suczka. Moja koleżanka pewnie się teraz dobrze bawiła a ja obciągałam komuś fiuta w toalecie. On dał mi znać żebym się podniosła, grzecznie go posłuchałam i przystawiłam tyłek do otworu, on ściągnął mi spodnie i zaczął mi dawać lekkie klapsy. Po chwili spojrzałam jak wyjmuje gumkę więc wpięłam dupke i czekałam na niego. Włożył go we mnie złapał za biodra i zaczął mocno ruchać od tyłu, ja oparłam się o ściankę i jęczałam. Czułam jak jego długi fiut mnie rucha z całej siły i czułam się jak dobra suczka która daje się ruchać. Po około pięciu minutach powiedział mi żebym się obróciła, ja go grzecznie posłuchałam i wystawiłam usta na jego spust. Zdjął prezerwatywę i spuścił się na moją twarz, część jego spermy wleciała mi do ust a ja ją połknęłam. Pokazał mu przez otwór że jestem cała w jego spermie i że połknęłam cześć po czym wstałam wytarłam się i wróciłam do głownego pomieszczenia w klubie. Nie mogłam znaleść koleżanki przez 15min więc może ona też dawała komuś dupy w toalecie :p
 
Mężczyzna

Dictador

Nowicjusz
Historyjka ciekawa ponieważ nie jeden facet chciałby przeżyć coś takiego. Ale ta ręka przez otwór i trzymanie za biodta spowodowało, że stała się nierealna dla każdego kto wie co to glory hole
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry